רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Pregnancy record keeping

תביעות רשלנות רפואית

רשלנות רפואית היא סוגיה כואבת, כי היא תמיד נתפסת כמיותרת לחלוטין. שילכו לכל הרוחות כל הרכוש והכספים בעולם

, אבל למה לקחת חיים של אדם בטעות, בגלל חוסר תשומת לב של רגע. רשלנות רפואית יכולה להיות השארת צלקת במקום לא נכון מצד אחד בגלל הליך של ניתוח פלסטי כושל, או הרג של אדם בגלל תרופה לא נכונה או הרדמה שיש לו אליה אלרגיה. כמובן שהצדדים הפשוטים יותר "עדיפים", אבל לצערנו יש גם מקרים מאד לא נעימים וקטלניים.

מה קורה מבחינת הרופאים

כמובן של כל בית חולים / מוסד רפואי וגם הרופאים עצמם מבוטחים בצורה המיטבית ביותר במיליוני שקלים, ולו רק מכיוון שהם גם בני אדם, הם עייפים וצריכים לקבל החלטות שלא תמיד הם יודעים בוודאות מה תהיה התוצאה שלהם. לכן חשוב שיהיה מנגנון פיצויים מוסדר וברור, במקרה וישנה בעיה מסוג זה, או מקרה מצער שהם קשורים אליו. במקרים מסוימים יש קושי להוכיח את הקשר בין הרופא לתוצאה, דבר שמסרבל ומקשה על תביעות רשלנות רפואית, אבל מבקרה והרופא לוקח אחריות בצורה פשוטה ואז הכול ברור יותר.

המקרים האפורים הם אלו שקשים

תביעות רשלנות רפואית במקרים בהם יש קושי להוכיח את הקשר בין הרופא לתוצאה, לפעמים הטרגית, הם המקרים הקשים יותר. לכן, חשוב מאד לעשות תביעות רשלנות רפואית, בין אם באופן פרטי נגד הרופא ו/או המוסד שבו הוא עובד, או נגד הביטוח הלאומי או חברת הביטוח, ביחד עם עורך דין אשר מתמחה בעבודת תביעות רשלנות רפואית. רק מי שראה מקרים רבים ודומים, ויש לו ידע רפואי, ידע ברמת התקשורת עם הגורמים, ויכולת למקסם את הזכויות שלכם – רק הוא יכול להתמודד בבית המשפט מול חברות הביטוח שיעשו הכול לא לשלם כלום לאותו נפגע.

לכן, אם יש לכם זכויות רפואיות שאתם רוצים לממש, תביעות רשלנות רפואית, עשו זאת באמצעות המשרד שלנו – המנוסה ביותר, והמקצועי ביותר בכל הקשור לתביעות רשלנות רפואית. אל תשחקו עם זה, מדובר בחיים שלכם!

עוד מאמרים

תביעות ביטוח
רועי סגל

תביעת נכות כללית

תביעת נכות כללית היא תביעה המוגשת על ידי אנשים אשר סובלים מבעיות רפואיות ואשר אינם מסוגלים לעבוד או יכולים לעבוד באופן חלקי בלבד. תנאי בסיס:

קרא עוד »
לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן