רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Little boy with broken hand injured after accident

תביעות תאונות תלמידים

כהורים אנחנו מעוניינים שהתלמידים – הילדים שלנו – יהיו מבוטחים כל הזמן.

לכן, חשוב מאד לדאוג בעבורם למה שנקרא ביטוח תאונות תלמידים. זוהי המקבילה לביטוח תאונות עבודה של מבוגרים. הביטוח תופס עד גיל 21, ומכיל הרבה מאד דברים. אנחנו אולי לא חושבים על זה או לוקחים זאת בחשבון, אבל חשוב שהילדים יהיו מבוטחים, כך שאם יש צורך להתמודד עם תביעות תאונות תלמידים אתם יודעים שלפחות מהצד שלכם, הילד/ה והמשפחה – אתם מכוסים.

מה קורה ביטוח תלמידים

ביטוח תאונות תלמידים כולל הרבה מאד דברים שמאפשרים לכם ההורים, אבל גם לתלמידים עצמם וגם למורים, לבלות ולהתנהג כילדים בראש שקט. למעשה הביטוח כולל הכול – ולא משנה אם זה קרה בבית הספר / מוסד חינוכי או לא, ובכך תופס הרבה מאד מקרים שיכולים לקרות במהלך 12 השנה שהילדים מבלים בבית הספר. הביטוח לא כולל תאונות עבודה, למקרה ובני הנוער עובדים בקיץ, וגם לא תאונת דרכים. לשני אלו יש פרוצדורה נפרדת מול הביטוח הלאומי, ולא הביטוח הפרטי. את התאונה אפשר לתבוע גם שנים אחרי שקרתה, כל עוד התרחשה לפני גיל 21.

תביעות תאונות תלמידים – מה עושים

כאמור אם מדובר על תביעה נגד הביטוח הפרטי, פוליסת ביטוח של בית הספר, המוסד עצמו או משרד החינוך, אזי אפשר לפנות באמצעות עורך דין תביעות תאונות תלמידים לחברת הביטוח ולבקש להפעיל את הפוליסה. מומלץ לעשות זאת באמצעות עורך דין, שכן כך מצליחים למקסם את הסיכויים לקבל את הפיצוי המלא. בנוסף, עורך דין תביעות תאונות תלמידים הוא חיוני גם למקרה ובו הילד/ה הם אלו שצריכים לתת הסברים בגלל משהו שקרה לילד/ה אחרים. לכן, חשוב שתהיה מקסימום הגנה, מקסימום יכולת לדעת לדבר עם חברת הביטוח ולהוציא ממנה את כל מה שמגיע לכם. אם אתם מעוניינים להוציא מקסימום הגנה או חילוץ זכויות, ומדובר בילדים שלנו אחרי הכול, אז אתם צריכים עורך דין תביעות תאונות תלמידים מקצועי. חשוב להתמודד עם זה רק בצורה הטובה ביותר, ולכן אם אתם זקוקים לשירות כזה משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

עוד מאמרים

תביעות ביטוח
רועי סגל

תביעת נכות כללית

תביעת נכות כללית היא תביעה המוגשת על ידי אנשים אשר סובלים מבעיות רפואיות ואשר אינם מסוגלים לעבוד או יכולים לעבוד באופן חלקי בלבד. תנאי בסיס:

קרא עוד »
לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן