רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Capture123

תביעות תאונות עבודה

תאונות עבודה הן דבר מצער מאד, שכן בדרך כלל אפשר למנוע אותן עם בטיחות, שאננות פחותה והרבה יותר אחריות.

תאונות עבודה גם מגובות, במקום מקצועי ורציני, באמצעות פוליסת ביטוח תאונות עבודה. תאונות עבודה קורות בדרך, בזמן או בחזרה מהעבודה. הן נחשבות חבלה, פציעה או הרס רכוש שלכם, של העבודה או של צד ג', ולכן פוליסת הביטוח צריכה להיות מקיפה ולהכיל את כל האפשרויות הללו. מה זה אומר? שצריך לעשות פוליסת ביטוח בעבור העובדים שלכם, בתור מקום עבודה, או בתור עצמאי – על מנת לוודא שאתם מגובים ומסודרים בכל מקרה שלא יבוא.

מתי תביעות תאונות עבודה יוצאות לפועל

תביעות תאונות עבודה יכולות לצאת לפועל בכל מיני סוגים שונים של מקרים. קודם כל, אם יש פציעה של אחד העובדים במהלך העבודה, לדוגמה מדריך בחדר כושר שמתח שריר, או פועל שנפל ממכונה. לאחרונה אנחנו שומעים על הרבה מאד נפילות מפיגומים שהרגו עשרות אנשים. זו תאונת עבודה קלאסית. בנוסף, אם אחד העובדים חווה טראומה במסגרת העבודה, או תאונה בדרך אל או מהעבודה. בנוסף, אם אחד הלקוחות לדוגמה נפל בחנות ושבר את היד, הוא יתבע את החנות ולכן כדאי שתהיה ביטוח תאונות עבודה. תביעות תאונות עבודה יכולות לבוא מכל מקום ולכן חשוב להיות מגובים.

מדוע חשוב לעבוד עם עורך דין מקצועי בכל הקשור לתביעות תאונות עבודה

תביעות תאונות עבודה הן דבר מסובך מאד, ולכן חשוב לעבוד עם מישהו מקצועי שיש לו ניסיון. כאמור תביעות יכולות להגיע מאנשים פרטיים שנחבלו במקום העבודה, יכולים להגיע מהמעסיקים או מהעובדים אחד כלפי השני או נגד חברות הביטוח. לכן, עורך דין תביעות תאונות עבודה הן בדיוק מה שצריך להעסיק בתור מי שמעוניין לקבל את המקסימום מהתביעה. אם אתם מרגישים שאתם צריכים הגנה על הזכויות שלכם, מצד אחד, מצד שני לקבל פיצויים מחברת ביטוח ו/או מאדם פרטי, אתם זקוקים לסיוע של עורך דין תביעות תאונות עבודה מקצועי. חשוב לעבוד עם מישהו שיש לו ניסיון בתחום. אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית ומקסימום תוצאות איכותיות, המשרד שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן