רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Inside interior view of a car that was in a bad accident.

תביעות תאונות דרכים – איך מתחילים?

תאונות דרכים הן דבר לא צפוי. אף אחד לא קם בבוקר וחושב שהיום הוא יהיה מעורב בתאונת דרכים. כאשר לא שפר עלינו המזל ואנחנו מעורבים בתאונת דרכים הדבר הכי חשוב הוא הבריאות שלנו ושנצא ללא פגע מהתאונה. במידה והתאונה הייתה קשה ונגרם לנו נזק לרכוש, נזק גופני או נזק נפשי אנחנו צריכים להיות מודעים לעבודה שאנחנו יכולים לתבוע פיצוי בגין הנזק הזה ועוגמת הנפש שהוא גרם לנו. תביעות תאונות דרכים יכולות להתנהל במגוון מישורים מקבילים. כאשר היינו מעורבים בתאונה לאחר שהחלמנו או לאחר שההלם הראשוני והבהלה ממנה שכחו כדאי לנו לפנות לעורך דין מומחה לתאונות דרכים שיבדוק האם יש לנו עילה לתביעה נגד הביטוח או נגד הנהג השני שהיה בתאונה.

תביעות תאונות דרכים – את מי אנחנו יכולים לתבוע?

תביעות תאונות דרכים יכולות להיות תביעות נגד הביטוח שלנו, תביעות נכות מול הביטוח הלאומי, תביעות מול הנהג הפוגע וגם במקרים שבהם הוכחה רשלנות של המועצה המקומית או של מ.ע.צ נגד גופים אלו. כאשר דוח של המשטרה קובע שהתאונה נגרמה בין השאר גם בגלל הגורם האנושי וגם בגלל תנאי הדרך – אנחנו יכולים לתבוע פיצוי כספי מהמעוצה או מהעירייה שאחריות על תחזוקת קטע הכביש או הדרך בהם קרתה התאונה.

תביעות תאונות דרכים ותביעת פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי

תביעות תאונות דרכים יכולות לכלול בתוכן מספר תביעות שונות ובין השאר גם תת תביעה לשם קבלת אחוזי נכות או הכרה באובדן כושר עבודה מהמוסד לביטוח לאומי. כאשר תאונת דרכים גרמה לנו לנכות, לפציעה או להידרדרות בתפקוד היומיומי שלנו ובמצב הפיזי או הרגשי שלנו עד כדי כך שאנחנו לא יכולים או כשירים לעבוד בעבודה שהייתה לנו קדם התאונה, אנחנו צריכים לבדוק את האפשרות לתביעת קצבת נכות מהמדינה. כל אחד ששילם באופן קבוע במשך חייו הבוגרים לביטוח הלאומי ואין לו חובות למוסד זה רשאי לתבוע קצבת נכות מהמדינה. במידה והתביעה שלנו תמצא מוצדקת על ידי וועדה רפואית של הביטוח הלאומי נהיה זכאים לקבלת פיצוי כספי חד פעמי או חודשי או גם וגם.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן