רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Law gavel on law books, wooden desk, copy space

תביעות ניזקין – מה הן ובמה הן כרוכות?

תביעות ניזקין הן תביעות בהן אנחנו תובעים את מי שלפי דעתנו גרם לנו נזק. הנזק יכול להיות כתוצאה מתאונת עבודה, כתוצאה מתאונת דרכים, כתוצאה מתאונה של תלמידים, כתוצאה מרשלנות רפואית ולמעשה תוצאה של כל מעשה חסר אחריות או מעשה רשלני שנפגענו ממנו וגרם לנו נזק ברכוש, נזק רגשי או נזק פיזי. תביעות אלו הן תביעות אזרחיות ובהן חובת ההוכחה היא על התובע. בשונה ממשפט פלילי בו הנאשם צריך להוכיח את חפותו בתביעה אזרחית חובת הוכחת האשמה או תקפות התביעה היא על הצד התובע.

תביעות ניזקין רשלנות רפואית

אחת מסוגי תביעות הניזקין הכי שכיחות היא תביעה בגין רשלנות רפואית. תביעות ניזקין בגין רשלנות רפואית יכולות לאפשר לנו לתבוע פיצוי כספי מרופא או איש צוות רפואי שהטיפול הרשלני שלו גרם לנו לנזק. אם אנחנו רוצים לתבוע תביעת רשלנות רפואית חשוב שנפנה לעורך דין שתחום זה המומחיות שלו. עורך הדין יוכל לייעץ לנו כיצד עלינו לארגן את תיק התביעה שלנו והוא יוכל גם לייצג אותנו במסגרת של הליך גישור או משפט מול הצד אותו אנחנו תובעים. בשביל שנוכל לזכות בתביעה אנחנו צריכים להוכיח שהייתה רשלנות. ניתן להוכיח רשלנות רפואית באמצעות חוות דעות של רופאים מומחים אשר מראות שהרופא שטיפל בנו עשה זאת מתוך רשלנות או באופן רשלני.

תביעות ניזקין תאונות תלמידים

תביעות ניזקין נפוצות מאוד גם כן, הן תביעות תאונות תלמידים. במקרה בו אחד הילדים שלנו היה מעורב בתאונה בבית הספר חשוב שנהיה מודעים לכך שמבחינה חוקית לא הוא אחראי לתאונה – אלא הצוות החינוכי שהיה אחראי במקום. תביעת המוסד החינוכי שתחת אחריותו קרתה התאונה יכולה לאפשר לנו לזכות בפיצוי כספי. הפיצוי הכספי נחוץ פעמים רבות לאחר תאונות לשם מימון טיפולים רפואיים או התאמה של סביבת המגורים לילד לאחר שנפצע ונגרם לו נזק. בעת תביעת הנזק בגין התאונה אנחנו יכולים להוכיח שנגרם לילד נזק בתחום הרגשי, המנטלי או הפיזי. לעיתים הנזק שנגרם בתאונה לא יהיה רק רגשי או רק פיזי – אלא שילוב של שניהם.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן