רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
שאלת זכותו של אדם שניזוק כתוצאה מעוולה נזיקית, וקיצור תוחלת חייו

תביעות חברות ביטוח

תאונות תלמידים

ייצוג מקצועי לקבל את המגיע לכם מחברות הביטוח.

תביעות חברות ביטוח

אנשים רבים בוחרים לעשות מגוון ביטוחים, ואכן לאורך זמן הם חשים בטוחים ושידם על העליונה. עם זאת, יש לזכור שחברת הביטוח אכן אמורה לבטח אתכם, אך יחד עם זאת היא קודם כל גוף עסקי ועל כן למרות שסעיפי החוזה כתובים שחור על גבי לבן, עדיין לא פעם בשעת האמת ניתן לגלות שכאשר מבקשים להפעיל את הביטוח, נכנסים לתקופה ארוכה ומייגעת.

שלא יטעו אתכם

רבים מהאנשים מעידים שתחילה שהם ניגשו לבקש את שמגיע להם מחברת הביטוח הם היו בטוחים בדבר צדקתם, אך רק לאחר שההליך התחיל, הם גם השתכנעו שלא מגיע להם דבר, או לכל היותר מגיע להם סכום זעום, וזאת כי חברת הביטוח השכילה לשכנעם שהם טועים והם אלו שצודקים.

ייצוג מקצועי

חברות הביטוח הם גופים משומנים שמתנהלים באופן מקצועי ועל כן יש להם שורת אנשי מקצוע, כגון מומחים רפואיים, חוקרים וכדומה, ועל כן קל להם להוכיח את הצד שלהם ולהותיר את הלקוח חסר אונים. עם זאת, לא פעם ניתן לראות שכאשר לקוח חש שנעשה לו עוול והוא נעזר בעורך דין שמתמחה בתחום תאונות אישיות, הוא מהר מאוד מגלה שחברת הביטוח פשוט הצליחה למרוח אותו ואכן כן מגיע לו פיצוי כספי.

לקבל את שמגיע לכם

לאור כל זאת, ניתן לראות מדוע כה כדאי לפנות אל עורך דין לתביעות חברות ביטוח, וזאת במיוחד אם משלמים רק כאשר זוכים, ובטח כאשר מדובר באופציה להרוויח את שמגיע לכם מחברת הביטוח. אי לכך אם אתם מבקשים להסתייע בחברה מובילה בתחום, אתם מוזמנים להכיר את משרדי עורכי הדין לרשלנות רפואית ותאונות שמנוהל בידי עורך הדין המוביל רועי סגל.

התמחות מבטיחה

רועי סגל מתמחה בכול הנוגע לרשלנות רפואית ובייצוג נפגעי תאונות. במשרדו ניתן למצוא מגוון עורכי דין שמתמחים בנישות מגוונות בתחום ועל כן טוב לדעת שבפעם הבאה שחברת הביטוח מנסה להשתיק אתכם אין צורך להתיישר בהתאם לדרכה, אלא טוב לדעת שעומד לרשותכם גוף מקצועי.

מבקשים התייעצות ראשונית ללא התחייבות כספית, מבקשים ייצוג מקצועי שיבטיח לכם רווח מקסימאלי?
הרימו עוד היום טלפון למספר 050-4388258!

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן