רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
performance-of-the-musicians-on-the-rock-concert-PQBAS49

סלקציה במועדונים בתל אביב

תביעה הוגשה ע"י צעיר לבית משפט השלום בתל אביב לאחר שלטענתו חסמו את כניסתו בכניסה למועדון. על פי כתב התביעה ת 047045-05 טוקוב אריאל נ אולטיים, טען הצעיר כי ביום 6.5.2005 סמוך לשעה 12:00 בלילה במסגרת בילוי עם חברים במועדון הפרטיזן כאשר בשעריו הוצבה סלקטורית ביקש הצעיר להיכנס למועדון אך מנעה הסלקטורית את כניסתו בטענה כי אינו מופיע ברשימת המוזמנים.

הצעיר טען כי הזמין מקום מראש טלפונית עבורו ועבור חמישה חברים אך נטען כי הזמנה טלפונית מראש אינה מהווה הזמנה על כן, עליו לעמוד גם בסלקציה. הצעיר לעזוב את המקום עם חברו תוך קבלת יחס פוגע ומזלזל מצד המועדון.

נציגי המועדון טענו כי מדובר בתביעת סרק בנושא סלקציה במועדונים שכן הצעיר מנסה להתעשר על חשבונם, עוד טענו כי הצעיר לא ביצע בסוף את ההזמנה שכן נאמר שאין צורך להזמין מקום על הבר. כמן כן, נטען כי יתכן והתנהגותו של הצעיר בכניסה לא הייתה מכובדת.

השופטת נועה גרוסמן קיבלה חלקית את התביעה. לדבריה הסיקה כי הצעיר אופלה בכניסה על אף שנראה נורמטיבי ואין הוא נכנס לקטגוריה בה המועדון מונע בצורה לגיטימית כניסתם של אנשים הנראים מתפרעים/שיכורים וכו'. כמו כן, דחתה השופטת את טענות המועדון לפיהם במועדון הוכנסו מבלים ממוצא מזרחי שכן אין טענה זו מורידה או מעלה את מקרה האפליה הנוכחי.

השופטת החליטה לקבל את התביעה מהטעם כי המועדון אפלה את הצעיר בכך שלא הכניס אותו תחת שערי המועדון שעה שהתיר כניסתם של מבלים אחרים.

משרד עורכי הדין סגל & בן ניסים משלב ניסיון של כ 15 שנים בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין שונות, אלפי לקוחות מרוצים ומעל 95% הצלחה בניהול תביעות.

לשיחת יעוץ אישית עם עורך דין ללא עלות חייג/י 050-4388258

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן