רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
9077562 - portrait of happy young friends touching the glasses with each other

תביעה ע"ס 110 אלף ₪ הוגשה כנגד מועדון איניגו מונטויה

תביעה הוגשה לבית המשפט השלום בחדרה על ידי צעיר שלטענתו הסלקטורית מנעה את כניסתו למועדון. על פי כתב התביעה ת"א 18520709 תייר נ' מועדון איניגו מונטויה ואח', טען התובע כי ביום – 3.4.09 סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר קבע להיפגש עם בחורה יחד עם חברותיה בשעה שהן המתינו לו בתוך המועדון, לטענת הצעיר לא היה תור בכניסה למועדון ולאחר שהציג למארחת תעודה מזהה, הודיעה לו המארחת כי הוא לא יוכל להיכנס למועדון, טענתו העיקרית של הצעיר היא כי לא הוכנס למועדון בשל "מוצאו הטריפוליטאי". הצעיר תבע את המועדון בהתאם לחוק איסור הפליה ובהתאם לחוק לשון הרע כמו טען הצעיר להפרת חוזה.

מכתב ההגנה של המועדון. עולה כי הצעיר בילה במקום מספר פעמים בעבר. וכניסתו לא הותרה מאחר והגיע למועדון בשעת לילה מאוחרת, כאשר החלו ההכנות לסגירת המועדון על כן, לא התאפשרה כניסתו של התובע ולא של לקוחות אחרים. כמו כן טען המועדון כי מאחר והצעיר הרבה לפקוד את שעריו של המועדון בעבר יש לשלול טענותיו לאפליה.

השופט גרס כי עצם הצגת תעודת זהות לסלקטורית וחשיפת שם המשפחה של הצעיר לעיני הסלקטורית אין מלמד בהכרח כי הסלקטורית הסיקה כי הצעיר ממוצא מזרחי.

הוסף השופט נאסר ג'השאן בבואו להכריע ולאחר ששקל את טיעוני הצדדים החליט כי במקרה זה לא התקיימה הפליה על בסיס רקע גזעני בעיקר בשל העובדה כי הצעיר נהג לבלות במועדון זה רבות בעבר ושוכנע כי כניסתו נמנעה בשל ההכנות לקראת סגירת המועדון. כמו כן, סבר השופט כי תביעתו של הצעיר לפיה המועדון הוציא לו שם רע לא הוכחה, אומנם מניעה כניסתו של אדם בשערי מועדון יכולה להוות תופעה משפילה אך אין בה כדי להוציא דיבתו של אדם.

כאמור השופט לא קיבל את טענת התובע לאפליה ולא שוכנע כי המועדון הופלה מחמת מוצאו על כן התביעה נדחתה.

משרד עורכי הדין סגל & בן ניסים משלב ניסיון של כ 15 שנים בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין שונות, אלפי לקוחות מרוצים ומעל 95% הצלחה בניהול תביעות.

לשיחת יעוץ אישית עם עורך דין ללא עלות חייג/י 050-4388258

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן