רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
bus-P8K22V2

תאונת אוטובוס

אוטובוס הוא אחד מכלי התחבורה הנפוצים ביותר בעולם המודרני. אנשים רבים נוסעים בקווי אוטובוסים עירוניים או בין-עירוניים מידי יום בבוקר למקום עבודתם ובערב חוזרים הם לביתם. רבים אף בוחרים לערוך את עיסוקיהם הפרטיים והסידורים שלהם בעזרת תחבורה ציבורית. זאת בעקבות העלות הזולה יחסית לאלטרנטיבת הרכב הפרטי היקר, התחנות הרבות שבדרכו של כל קו אוטובוס, העובדה שאין צורך לחפש במשך דקות ארוכות חנייה ועוד. תאונות אוטובוס הינם מאורע דרמטי ומפתיע, לא ניתן להתכונן אליו מראש ולחזותו. הפגיעה יכולה להיות פיזית או נפשית, וחשוב להכיר כי הנפגע יכול לקבל פיצוי מחברת התחבורה. כמו שלרכב פרטי יש פוליסת ביטוח, גם לאוטובוס.

פציעות אפשרויות באוטובוס
ישנם סוגים רבים של פציעות אפשרויות בעולם התוכן של אוטובוס- בתוכו, בדרך אליו ובדרך יציאה ממנו. כך לדוגמא, נוסע שנפגע ברגע בלימת חירום של הנהג יכול לקבל פיצוי. כך גם נוסע שבמהלך הנסיעה נאלץ לעמוד מכיוון שלא היו מספיק מקומות ישיבה באוטובוס וברגע כלשהו נפל ונחבל. חשוב להדגיש כי ישנם מקרים בהם האוטובוס עוד לא התחיל לנסוע, וגם בהם הנוסע יכול לקבל פיצוי: אם הנוסע מעד באחת ממדרגות האוטובוס (בין אם כשעלה לאוטובוס או בין אם כשירד ממנו), נוסע אשר נפל באוטובוס עצמו או ממנו לפני שירד לגמרי, או כמובן אם דלת האוטובוס נסגרת על הנוסע במפתיע.

עורכי דין מוסמכים
עורך דין תעבורה ותאונות דרכים הוא אחד מבעלי המקצוע במדינה אשר יוכלו לעזור לנוסע הנפצע בתהליך השגת הכסף המגיע לו. עורך דין תאונות דרכים בשיתוף עם עורך דין נזיקין ידונו בסוגית הכספים המדויקים אשר יוכל הנוסע לתבוע מחברת הביטוח של האוטובוס. עורך דין נזיקין לדוגמא הוא עורך דין רועי סגל: בפגישה איתו יוכל להעניק ניתוח מעמיק של האירוע שהתרחש וללוות אישית במקצועיות מסירות ומומחיות. אמנם נדמה לאנשים שיוכלו לתבוע את חברת הביטוח לבד ולקבל את הכסף המגיע להם, אך שילוב עורך דין מוסמך בעניין מקל על התהליך ומאפשר לנפגע לקבל את מלוא כספו בהקדם האפשרי.

נפצעתי. מה לעשות עכשיו?
הדבר הראשון והחשוב ביותר, הוא לבצע רישום של מספר לוחית הרישוי של האוטובוס, של קו האוטובוס, של המיקום בו התרחשה התאונה, התאריך והשעה. בנוסף יש לקבל מהנהג את שמו הפרטי, שם משפחתו ואת מספר הנהג כפי שמצוין בחברה. שנית, אם יש באזור עדים שצפו בתאונה שהתרחשה, יש לקחת את פרטיהם (שם מלא, מספר טלפון, כתובת). שלישית, יש לשמור את כרטיס הנסיעה וכמובן יש לפנות למשטרה. לאחר מכן, בעת קבלת הטיפול הרפואי, יש לוודא שהרופא המטפל מציין כי נסיבת התאונה באשר היא קשורה באופן ישיר לאוטובוס. לבסוף, יש לפנות לעורך דין תאונות דרכים, או עורך דין נזיקין מוסמך בתחום לצורך המשך טיפול ראוי, מסור ובעיקר הוגן.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן