רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות עבודה (1)

תאונות עבודה – מה אחראי במקרה של תאונת עבודה?

כאשר קורית לילד תאונה בבית הספר מי שאחראי לתאונה הוא המורה או המנהלת של בית הספר.

כאשר קורית תאונת עבודה באתר בנייה מי שאחראיים לתאונה הוא מנהל העבודה ומנהל הפרויקט. תאונות עבודה לא צריכות לקרות אך כאשר הן קורות האחראי הישיר להם בשטח הוא מנהל אתר הבנייה והמנהלים הישירים שלו.

במקרה של תאונה חשוב לבדוק האם האחראי בשטח באתר הבנייה נהג כשורה או האם הוא עשה את תפקידו ברשלנות. ישנם כללים ברורים איך הבטיחות צריכה להיות באתרי בנייה והבעיה היא שפעמים רבות אחראי העבודה באתרי הבנייה לא שמים לב אליהם ולא מקיימים אותם.

פועל נפל ממנוף ונהרג – מי האשם?

בחיים לא עוזר לחפש אשמים, ובכל זאת כאשר פועל מפל ממנוף ונהרג יש מי שאחראי ואשם בכך ועליו לקחת אחריות.

ברוב המקרים מי שנושא באשמה או באחריות לתאונת עבודה הוא אחראי הבטיחות באתר הבנייה. לעיתים חקירת המשטרה יכולה למצוא שגם מנהל החברה כולה והבעלים שלה אשמים כי הם לא נתנו מספיק תקציב לאביזרי בטיחות ולשמירה על בטיחות העובדים באתר הבנייה.

שמירה על בטיחות אתר הבנייה חשובה במיוחד כי היא מה שיכול לאפשר לעובדים לחזור הביתה בשלום בסוף יום העבודה.

פועל נהרג באתר בנייה – האם למשפחה מגיע פיצוי כספי?

השאלה האם למשפחה של פועל שנהרג באתר בנייה מגיע פיצוי כספי היא שאלה שלרוב התשובה עליה היא כן. כאשר פועל נהרג לרוב זה בגלל רשלנות שהייתה באתר הבנייה.

במקרה של רשלנות משפחתו של הפועל רשאית לפי חוק להגיש תביעה נזקין כנגד חברת הבנייה. תביעת הנזקין יכולה לאפשר למשפחתו להמשיך ולהתקיים בכבוד. בשביל שתביעת הנזקין תתקבל בבית המשפט צריך להוכיח שאכן הייתה רשלנות מצד חברת הבנייה והאחראיים בה.

לא תמיד קל להוכיח שאכן הייתה רשלנות ולכן כדאי לשכור עורך דין מומחה לתאונות עבודה שיוכל לייצג אותנו. עורך הדין ידע להנחות אותנו איך עלינו לנהוג על מנת שתביעת הנזקין שלנו תצליח בבית המשפט ותעניק לנו פיצוי כספי הולם.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן