רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות עבודה (3)

תאונות עבודה – למה חשוב לפנות לעורך דין מומחה?

תאונות עבודה הן משהו שקורה יותר ממה שהיינו רוצים לחשוב. כאשר אנחנו או קרוב משפחה שלנו מעורבים בתאונת עבודה באתר בנייה ונגרם לנו או לו נזק עלינו לא להסס ולפנות כמה שיותר מהר לעורך דין מומחה בדיני נזקין.

עורך דין מומחה בתאונות עבודה יוכל להנחות אותנו איך אנחנו צריכים לפעול ומהי הדרך הכי טובה בשבילנו לקבל פיצוי ראוי. קבלת פיצוי כספי ראוי תוכל לאפשר לנו להשתקם ולהמשיך ולהתקיים מבחינה כספית.

פועל נפל ממנוף ונהרג – איזה פיצויים מגיעים למשפחה?

במקרים של תאונות בהם פועל נפל ממנוף ונהרג למשפחתו מגיע פיצוי כספי מחברת הבנייה. הפיצוי הכספי הוא בגין עוגמת הנפש והצער שנגרם להם וגם בגין הנזק הנפשי והכלכלי שמותו של הפועל גרמו למשפחה.

סכומי הפיצויים שפוסק בית המשפט במקרים מסוג זה יכולים להגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים ואף יותר מכך.

הדבר הכי חכם שאנחנו יכולים לעשות לאחר שתאונה מסוג זה קורית הוא לפנות לעורך דין מומחה לתאונות עבודה שייצג אותנו ויוכל לומר לנו כיצד עלינו לפעול מבחינה משפטית להבא בשביל שנוכל לקבל את הפיצוי שמגיע לנו לפי חוק.

פועל נהרג באתר בנייה – מה המשמעות המשפטית?

מקרה בו פועל נהרג באתר בנייה הוא מקרה קיצון קשה מאוד של תאונת עבודה – אבל זה קורה הרבה יותר מדי פעמים כפי שניתן לשמוע על כך בחדשות.

המשמעות המשפטית של המוות של הפועל הוא שהאחראיים על הבטיחות באתר הבנייה יכולים לעמוד למשפט פלילי בגין רשלנות פושעת.

אחראיים אלו יכולים גם להתמודד עם תביעות אזרחיות של בני המשפחה של ההרוג שידרשו מהם פיצוי כספי גבוה בגין עוגמת הנפש, הנזק הנפשי ואובדן הפרנסה שמוות זה גרם להם. מבחינה משפטית לאחר תאונה בה קרוב משפחה שלנו נהרג עלינו לפנות כמה שיותר מוקדם וקרוב לזמן התאונה לעורך דין מומחה לדיני נזקין ותאונות עבודה על מנת שהוא ייעץ לנו איך לנהוג. עורך הדין יוכל להגיש בשמנו תביעה ולאפשר לנו להתמודד טוב יותר עם המצב הקשה אליו נקלענו. 

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן