רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
תאונות עבודה (2)

תאונות עבודה – טרגדיה משפחתית

תאונת עבודה היא טרגדיה גדולה מאוד למשפחתו של הפועל שנפגע בה.

ככל שהפגיעה של הפועל חמורה יותר כך גודל הטרגדיה גדול יותר בהתאם. ההתמודדות עם מקרה בו פועל שהוא בן המשפחה שלנו הולך בבוקר לעבודה נפצע בה בתאונה קשה מאוד עד כדי נכות תמידית או מוות היא התמודדות לא פשוטה.

במקרה מסוג זה המשפחה של הפועל יכולה לחוות קושי קשה מנשוא והיא צריכה את כל העזרה שהיא יכולה לקבל.

לעיתים המשפחה יכולה למצוא כוחות מחודשים על ידי הבחירה לתבוע פיצוי כספי מן האחראיים לתאונה ובכך לדרוש את הצדק של בן המשפחה שלהם

פועל נפל ממנוף ונהרג – איך יכולה המשפחה להמשיך לחיות?

השאלה איך משפחה יכולה להמשיך לחיות כאשר פועל נופל ממנוף ונהרג היא שאלה שהתשובה עליה היא שהחיים חזקים מהכול.

כאשר קורה אירוע טרגי שכזה חיי המשפחה משתנים ללא הכר, ודווקא אז המשפחות המגובשות יותר יוצאות עוד יותר מחוזקות מהאירוע. אין ספק שמוות של אדם קרוב הוא קשה במיוחד כתוצאה מתאונה לא צפויה. ההתמודדות הרגשית עם מקרה זה לא פשוטה וטוב יעשו בני המשפחה אם הם יקבלו עזרה מגורם מקצועי כמו פסיכולוג או עובד סוציאלי.

פועל נהרג באתר בנייה – האם למשפחה יש אפשרות לתבוע את חברת הבנייה?

במקרה קשה שקורה בארץ חדשות לבקרים בו פעול נהרג באתר בנייה למשפחתו ולשאריו של הפועל יש זכות משפטית לתבוע את חברת הבנייה בה עבד בגין הרשלנות שהביאה לתוצאה הנוראית של מותו.

הדרך הכי טובה לתבוע את חברת הבנייה היא לשכור את השירות המקצועי של עורך דין מומחה לדיני נזקין ובמיוחד לתאונות בניין. עורך הדין ידע לבנות את התיק המשפטי שלנו ולהציג אותו באופן הראוי ביותר בבית המשפט כך שהסיכוי שננצח יהיה גדול יותר. כאשר אנחנו מחליטים לתבוע חשוב שנהיה מאוחדים ונעשה הכול על מנת להבטיח את הצלחת התביעה כפי שמתיר לנו החוק. עורך הדין לעיתים יראיין את העובדים שהיו בזמן התאונה באתר הבנייה כך שהעדות שלהם תגבה את הטענה שלנו בגין רשלנות המנהלים בשטח.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן