רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות עבודה

תאונות עבודה – ופיצוי משפחת הפועל

תאונת עבודה היא דבר טרגי שלא צריך לקרות אבל קורה באופן בלתי נמנע פעמים רבות.

כאשר פועל נפצע באתר בנייה בתאונת עבודה והוא נהרג הטרגדיה של המשפחה והכאב שלה הוא גדול מאוד. משפחת הפועל רשאית לתבוע פיצוי כספי הולם מחברת הבנייה בה הפועל עבד.

תביעת פיצויים יכולה לאפשר למשפחת הפועל להמשיך ולהתקיים בכבוד.

משפחת הפועל צריכה בתום השבעה והשלושים למותו של הפועל לפנות לעורך דין תביעות נזקין מומחה שיוכל לייצג אותם בתביעה מול חברת הבנייה ולהבטיח שהם יקבלו פיצוי הולם בגין הסבל והנזק שנגרם להם.

פועל נפל ממנוף ונהרג – מה המשמעות הכספית של זה?

פעמים רבות אנחנו יכולים לקרוא בעיתון על פועל שנפל ממנוף ונהרג מבלי להבין את המשמעויות של כך. כאשר פועל נופל ונהרג המשפחה שלו נהרסת ונשארת שבורה פעמים רבות ללא מקור פרנסה כי הוא היה המפרנס העיקרי עליו התבססה כלכלת המשפחה.

המשמעות הכספית של מות הפועל יכולה להיות הרת אסון לכל משפחה. מבחינה משפטית המשפחה רשאית לתבוע בתביעה אזרחית את חברת הבנייה בה הפועל עבד על מנת לקבל פיצוי כספי הולם ומכובד שיאפשר להם להמשיך להתקיים בכבוד מבחינה כלכלית.

פועל נהרג באתר בנייה – מה המשמעות המשפטית של זה?

כאשר נוצר מצב מצער וטרגי בו פועל נהרג באתר בנייה בגלל רשלנות של אחראי הבטיחות באתר הבנייה אחראי הבטיחות ומנהל העבודה באתר נושאים באחריות פלילית למות הפועל וניתן להגיש נגדם תביעה בגין סעיף של מוות ברשלנות.

כאשר פועל נהרג משפחתו יכולה לתבוע גם בבית דין אזרחי את החברה בה הוא עבר ולדרוש ממנה פיצוי כספי נכבד.

כל מקרה של כל תאונה נבחן לגופו וכדאי כבר בימים הקרובים שאחר התאונה לפנות לעורך דין מומחה בתאונות עבודה שייצג אותנו ויאסוף ראיות ועדויות מאנשים שהיו בשטח התאונה בזמן שהיא התרחשה. לעיתים המשטרה או משרד העבודה יוכלו לספק לנו ראיות ועדויות בגין רשלנות ונוכל להשתמש בהם בתביעה האזרחית שלנו כך שיהיה לנו סיכוי גדול יותר לנצח בבית המשפט ולקבל פיצוי כספי גדול יותר.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן