רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות עבודה

תאונות עבודה – איך מתמודדים איתן מבחינה משפטית?

תאונות עבודה הן אירוע טרגי איך שלא מסתכלים על זה. מבחינה משפטית עלינו להתמודד עם התוצאות של תאונת עבודה במיוחד עם במהלכה נהרג פועל.

פועל אשר נהרג בתאונת עבודה יכול לזכות את משפחתו בקבלת סך פיצויים כספיים גבוהים מאוד.

משפחתו של הפועל צריכה לפנות לעורך דין מומחה לתאונות עבודה ולבדוק אתו את האפשרות האם כדאי להם לתבוע פיצויים מחברת הבנייה בו הפועל הועסק ונהרג במהלך עבודתו בשל ליקוי בטיחות במתחם הבנייה.

פועל נפל ממנוף ונהרג – איך מתמודדת עם כך המשפחה?

מקרה מצער מאוד שקורה פעמים רבות בארץ הוא מקרה בו פועל נופל ממנוף ונהרג באופן מזעזע. ההתמודדות של המשפחה עם המוות של הפועל היא לא פשוטה ומורכבת מאוד.

המשפחה צריכה להתמודד עם האבל שלה ועם העבודה שמקור הפרנסה העיקרי שלה נלקח ממנה. כל משפחה מתמודדת עם האבל בדרך שלה, אך בתום השבעה כדאי לה לשקול ברצינות לתבוע את חברת הבנייה לשם קבלת פיצוי כספי הולם.

הפיצוי הכספי לא יפצה על אובדן האדם האהוב שנהרג אבל הוא יאפשר לבני המשפחה לשקם את החיים שלהם ולהתמודד טוב יותר עם הקושי שלהם לפרנסה.

פועל נהרג באתר בנייה – האם מגיע למשפחה פיצוי כספי?

כאשר קורה מצב טרגי ומזעזע בו פועל נהרג באתר בנייה לבני המשפחה הקרובה שלו כמו הורים או ילדים ואישה מגיע לקבל פיצוי כספי בגין עוגמת הנפש שנגרמה להם.

הפיצוי הכספי יכול לאפשר לבני המשפחה לשקם את החיים שלהם ולקבל טיפול רגשי בשביל להתמודד עם הטרגדיה שפקדה אותם. התמודדות מסוג זה היא אישית מאוד ולא ניתן לשפוט את המשפחה אבל לכל משפחה שקרתה לה טרגדיה מסוג זה כדאי לפנות כמה שיותר מהר וקרוב לזמן האירוע לעורך דין מומחה לתאונות עבודה ודיני נזקין.

עורך הדין יוכל לייצג אותנו בבית המשפט או בהליך גישור שיפתח מול חברת הבנייה אותה החלטנו לתבוע. לעיתים הליך גישור כדאי יותר מאשר ניהול משפט ארוך ומסורבל בבית המשפט שיכול לקחת עשר שנים או יותר. 

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן