רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
hand holding a stethoscope.

רשלנות רפואית תאונות תלמידים

דמיינו לכם את המקרה הבא: ילד נופל בבית הספר, ולא מקבל את הטיפול הראוי.

בגלל זה הוא מפתח פצע רציני, שהופך לנכות. נשמע מוזר? זה יכול לקרות. מה עושים במקרה כזה? תביעה נגד בית הספר, בגין רשלנות רפואית תאונות תלמידים – וזאת על מנת שהוא יוכל לקבל פיצוי כספי, שיסייע לו להתמודד עם העלויות הרפואיות, עגמת הנפש והצרכים החדשים לאור נכותו.

רשלנות רפואית תאונות תלמידים – הקשורים זה בזה הם

כן בהחלט. ביטוח תאונות תלמידים בעצם מכסה כל דבר שעלול לקרות להם, פרט לתאונת עבודה פה סה, כלומר אם התלמיד עבד בחופש או אם קרתה לו תאונת דרכים. אבל כל מה שקשור לשהותו בבית הספר, לרבות רשלנות רפואית של המרכז הרפואי הסמוך ו/או האחות של בית הספר, נכלל. לא צריך שהמקרה יטופל בבית הספר ו/או במוסד החינוכי שלו. כל עוד הוא מבוטח הוא מכוסה ב-100% בכל מקום שהוא נמצא בו עד גיל 21. לכן, אם קרתה תאונה רפואית כלשהי, רשלנות רפואית תאונות תלמידים קשורים זה בזה, אחד הם.

מה עושים

היה וקרה מקרה שקשור לתאונה בבית הספר, פציעה וטיפול לקוי / מעוכב / שגוי באותה בעיה, יש צורך להוכיח זאת לרוב לחברת הביטוח באמצעות בית המשפט. בדיוק בגלל זה, צריך עורך דין המתמחה בתביעות רשלנות רפואית תאונות ילדים. כאמור יש הגדרה מדויקת של זה בפוליסה, ויש צורך להפעיל אותה מול חברת הביטוח. הרבה אותיות קטנות, הרבה דברים שצריך לדעת. לכן, אין טעם להילחם בטחנות הרוח לבד. אתם לא רוצים לגרום אותו ילד/ה עגמת נפש או עיכובים, במיוחד אם הם פצועים לתקופה או חלילה אפילו בעלי נכות חדשה. אתם רוצים להתמודד עם זה במהירות, אפקטיביות והכי חשוב – בכבוד. לכן, עורך דין רשלנות רפואית תאונות תלמידים, הוא האדם שלכם, ועשו בו שימוש. ניסיון במקרים רבים, מול חברות ביטוח רבות, מעניק לאותו עורך דין ידע רב וניסיון שיסייע לכם לגמור את הקייס בצורה הטובה ביותר והמיטבית מבחינתכם.

אם אתם צריכים עורך דין מנוסה עם הרבה ידע בתחומי רשלנות רפואית תאונות תלמידים הגעתם למשרד הנכון. יש לנו את הניסיון הרב בתחומים אלו ונשמח להציע לכם שירות ולסייע לכם להגיע לאמת בשעתכם הקשה.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן