רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית

רשלנות רפואית תאונות עבודה

רופאים, בין אם פרטיים ובין אם עובדי המדינה, הם אנשים שעוסקים במלאכה של הצלת חיים, וזוהי העבודה שלהם.

אז אם מורידים את עניין ההירואויות, ומורידים את עניין הרופא כגיבור, בסופו של דבר מבחינה יבשה, מדובר במקום עבודה. לכן, תאונות עבודה הקשורות בעבודתם המקצועית – הן בדיוק סוג המקרים שמתמודדים איתם בתביעות רשלנות רפואית תאונות עבודה.

מה הכוונה – רשלנות רפואית תאונות עבודה

כאמור, בית החולים או הקליניקה הם מקומות העבודה של הרופאים. לכן, גיבורים ומצילי חיים ככל שיהיו, חשוב מאד שתהיה להם פוליסה של תאונות עבודה – מפציעה של חולה ואז נפילה שלהם או של מישהו אחר בעקבות העבודה שלהם, אשר תגן עליהם כעובדים.

זה חשוב קודם כל כי תאונה של רופא היא משהו שיש לו משמעויות יקרות מאד, שבדרך כלל הרופא עצמו לא ממש יכול לשאת בהן. בנוסף, חשוב מאד שתהיה פוליסת רשלנות רפואית תאונות עבודה בגלל שחשוב שהרופא יוכל לעשות את העבודה שלו בצורה שקטה, ולא לפחד לעשות פרוצדורות רפואיות מסוכנות או ניסיוניות כדי להציל חיים. אי אפשר שהרופאים יחשבו על "מה החוק מאפשר להם לעשות" כל היום – אלא יתרכזו בעבודה שלהם.

עורך דין רשלנות רפואית

כאמור רשלנות רפואית תאונות עבודה היא משהו שאמור להיות מעוגן בפוליסה, כדי שגם בית החולים וגם הרופא כאינדיבידואל יהיו רגועים לגביו. תאונות יכולות לקרות, הרופאים גם הם בני אדם, ולכן חשוב מאד שהרופאים יהיו רגועים ומבוטחים. ומה קורה אם קרתה תאונה? אז יש הליך שהוא פרוצדורה ברורה, בית משפט וחברת הביטוח מעורבים, ויש עורך דין של כל אחד מהצדדים שמציג את הקייס והשופטים מחליטים אם הייתה רשלנות רפואית או לא ואם כן מי חייב ובמה. אם יש לכם מעורבות באחד הצדדים ואתם צריכים סיוע, עורך דין של המשרד שלנו ישמח לסייע לכם בכל הקשור בקייסים של רשלנות רפואית תאונת עבודה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע, היה ואתם מעורבים במקרה מצער מסוג זה. חשוב לעבוד רק עם עורכי הדין המנוסים ביותר, שיש להם את היכולת להתמודד עם מקרים מסובכים, אפורים ולא ברורים, על מנת לסייע לכם להשיג מה שמגיע לכם.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן