רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Tow truck towing a broken down car on the street

רשלנות רפואית תאונות דרכים – האם יש חשיבות למועד הגשת התביעה?

לאחר תאונת דרכים חזיתית מומלץ להתפנות לבית חולים בשביל לוודא שלא שברנו שום חלק בגוף ושלא נגרם לנו נזק גופני כתוצאה מהתאונה. במקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים והתפננו לבית חולים לשם קבלת טיפול רפואי והטיפול שקיבלנו לא היה לפי הנהלים – יכול להיות מאוד שקיבלנו טיפול רשלני. לא כל מקרה של כישלון או אי הצלחה של טיפול רפואי מהווים רשלנות רפואית וחשוב שנהיה מודעים לכך. גם רופא מעולה שעושה הכול לפי הספר יכול לאבד חולים או לא לסייע להם להגיע להחלמה מלאה. רשלנות רפואית תאונות דרכים היא מקרה בו היינו בתאונת דרכים והטיפול הרפואי שקיבלנו לא התאים, לא היה אחראי או לא היה לפי הנהלים וכך גרם לנו נזק משני או נזק נוסף נוסף לפציעה שנפצענו בתאונה.

רשלנות רפואית תאונות דרכים – את מי אנחנו יכולים לתבוע?

רשלנות רפואית תאונות דרכים מצריכה מאתנו לוודא עם חוות דעת משפטיות ועם חוות דעת של רופאים מומחים שהטיפול שקיבלנו עבור הפגיעה שלנו היה רשלני או לא אחראי. במידה וחוות הדעת מצביעות על כך שהטיפול שקיבלנו אכן היה רשלני וגרם לנו נזק או לא מנע כיאות נזק אחר אנחנו יכולים לתבוע את הרופא הישיר שטיפל בנו ואת המוסד הרפואי בו הוא עובד. ניתן לתבוע בעקבות רשלנות רופאים פרטיים, קופות חולים ובתי חולים.

רשלנות רפואית תאונות דרכים – למה כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה לפני שאנחנו תובעים?

רשלנות רפואית תאונות דרכים היא לא תמיד מקרה חד וחלק בו ניתן לקבוע בוודאות שהייתה רשלנות ולעיתים ישנו ויכוח משפטי או אי וודאות משפטית האם הייתה רשלנות או לא. הקביעה האם הייתה רשלנות או לא תלויה בחוות דעת מקצועיות של רופאים ומשפטנים ובסופו של דבר הפרשנות של בית המשפט לחוק היבש ולמקרה הספציפי שלנו יהיו מה שיקבע האם אכן סבלנו מרשלנות או לא. בשל המורכבות המשפטית ואחת כמה וכמה המורכבות הרפואית של תביעות רשלנות רפואית מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה מהם האפשרויות העומדות בפנינו.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן