רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
שיתוק מוחין (CP)

רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין – מה המשמעות של זה?

שיתוק מוחין היא מצב רפואי בו לא מגיע מספיק חמצן למוח של התינוק וכך חלקים ממערכת העצבים המרכזית שלו נפגעים ויכולים לגרום לשיתוק בגפיים, בעיות קוגניטיביות או פיגור.

פעמים רבות זוהי רשלנות רפואית בזמן ההיריון או הלידה שגורמת להופעה של שיתוק מוחין אצל התינוק. רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין אצל תינוק הוא מקרה חמור מאוד של רשלנות ויש לשקול את הצעדים שלנו באופן הגיוני. תביעה של רשלנות רפואית כנגד הצוות הרפואי המטפל יכולה לסייע לנו לקבל פיצוי כספי נאה אשר יממן את כל סל הטיפולים הרחב לו התינוק יזדקק בשל הנכות שנגרמה לו.

רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין – איך לנהוג מבחינה משפטית?

רשלנות רפואית שגרמה לשיתוק מוחין היא מקרה חמור מאוד של רשלנות ויש לבדוק האם ניתן להוכיח שהיא אכן קרתה מבחינה משפטית. לא בכל פעם בו קורה שתינוק חולה בשיתוק מוחין הדבר נגרם כתוצאה מרשלנות של הצוות הרפואי ולפעמים דברים אלו קורים בלי סיבה או באופן שלא היה ניתן למנוע אותו ודווקא המצב שהתינוק עדיין חי הוא נס שלעצמו בין אם יש לו נכות או לא. במקרה שבו אנחנו חושדים שלתינוק שלנו נגרם שיתוק מוחין כתוצאה מרשלנות כדאי לנו להתייעץ עם עורך דין מומחה לדיני נזיקין ודיני רשלנות רפואית. עורך הדין יבחן את התיק שלנו וידע לומר בעזרת מומחים רפואיים שונים האם אכן הייתה רשלנות במקרה שלנו או לא. גם במקרה של רשלנות יש דרגות שונות של רשלנות ויש לבחון מה הייתה רמת הרשלנות במקרה שלנו אם בכלל. במקרה שבו עורך הדין חושב שיש לנו הצדקה לתבוע אנחנו יכולים לתבוע ולנסות לעשות לנו ולתינוק שלנו צדק ותיקון.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן