רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
pregnancy-record-keeping-P5B4ETE

רשלנות רפואית – כלפי מי, מתי וכיצד?

תביעות לרשלנות רפואית ניתן להגיש נגד קופות ובתי חולים, רופאים, מוסדות רפואיים וכו׳, במקרים בהם קיים חשד כי נעשה אבחון לקוי, רשלנות בזמן הטיפול או השהות במוסד, וכיוצא בזה. עורך דין אשר עבר השתלמויות ברפואה למשפטנים ומכיר את התחום על בוריו יוכל לתת לכם את המענה המדויק והמלא לתחום הרשלנות הרפואית, אשר מצריך הבנה מעמיקה בתחומים האפורים של החוקים.

כאשר רוצים להוכיח רשלנות רפואית או מחדל בטיפול רפואי, עליכם לקבל חוות דעת של מומחים רפואיים, אשר תתן הערכה גם לגבי הרשלנות הרפואית וגם לגבי הנזק שנגרם. חוות דעת של מומחה היא הכרחית כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית. לכן, משרד עורכי הדין אליו אתם פונים לצורך תביעת רשלנות רפואית, כדאי שיכיר את מיטב המומחים הרפואיים בארץ, בכל התחומים.

מהם מקרי הרשלנות הרפואית השכיחים?

להלן דוגמאות לתחומים רפואיים בהם ניתן לתבוע על רשלנות רפואית:

רשלנות רפואית במעקב הטרום לידתי, בלידה ובהריון – בלידה עלולים להיות סיבוכים רבים, אשר יכולים לגרום נזק לתינוק ולעתים גם לאם. סימני מצוקה של העובר בזמן הלידה ומדדים לא תקינים הן חלק מהעילה לתביעת הרשלנות. רשלנות רפואית במעקב הריון בסיכון גבוה יכולה לגרום לאבחון שגוי של מומים או פיענוח לקוי של בדיקות המוביל להחלטות שגויות.

רשלנות באבחון – אבחון לא נכון של מחלה, רשלנות רפואית באי-שליחה לבדיקות אבחון מתאימות, ועוד.

רשלנות בחדר הניתוח – משלב קביעת הניתוח ועד ההחלמה, על הרופא לקחת את ההחלטות הטובות ביותר עבור המטופל, הכוללות את עברו הרפואי ומעקבים אחר החלמתו. רשלנות בכל אחד מהשלבים יכולה לגרום לסיבוכים ולכישלון הניתוח.

רשלנות עקב טיפולים קוסמטיים בתחום הקוסמטי יש חשיבות מיוחדת ליידע את המטופל בסיכונים וסיבוכים אפשריים. רשלנות עקב טיפולים קוסמטיים יכולה לגרום לכוויות בעור, צלקות פרמננטיות ועוד. הנזק הנפשי הנגרם למטופל עקב טיפול קוסמטי שהשתבש נלקח אף הוא בחשבון.

מה עלינו לעשות כדי לבדוק האם מדובר במקרה של רשלנות רפואית?

כאשר אנו רוצים להוכיח כי מדובר ברשלנות רפואית, עורך דין המתמחה בתחום יכול לבדוק את התביעה ולהבין האם מדובר במקרה של רשלנות. כדי שתוכלו לעבור על החומרים, עליכם להשיג את כל הרישומים הרפואיים הרלוונטיים מבית החולים, קופת החולים או המוסד הרפואי בו קיבלתם טיפול, כולל התיק המלא, בו קיימים גיליון אשפוז, גיליון סיעודי וכו׳.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן