רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (7)

רשלנות רפואית בלידה – סיבות ותוצאות

רשלנות רפואית בלידה יכולה להיגרם בגלל הרבה סיבות כמו חוסר מקצועיות של הצוות הרפואי, עייפות של הצוות הרפואי או חוסר תשומת לב שלו.

לא משנה מה הסיבות שגרמו לרשלנות הרפואית בלידה של התינוק שלנו התוצאות שלו יכולות להיות קשות מאוד. לידה היא נס ויופי הבריאה אך כאשר משהו משתבש בה יכול להיגרם נזק רב לאם או לתינוק שלא ניתן לתקן אותו לאחר מכן.

אחת ההשלכות האפשרויות של רשלנות בזמן הלידה היא מצב בו התינוק סובל משיתוק מוחין כי בגלל הרשלנות בזמן הלידה לא הגיע לו מספיק חמצן למוח והוא חלה. שיתוק מוחין היא מחלה קשה והיא יכולה לבוא לידי ביטוי בשיתוק בגפיים ורפיון שרירים ולעיתים גם בפיגור.

התמודדות עם שיתוק מוחין שנגרם כתוצאה מרשלנות רפואית בלידה היא לא פשוטה והיא מציבה הרבה אתגרים בפני ההורים של התינוק שצריכים להיות חזקים בטיפול בתינוק.

רשלנות רפואית בלידה – השלכות משפטיות

רשלנות רפואית בלידה יכולה להיות בעלת השלכות משפטיות גדולות מאוד.

במקרה בו אנחנו בטוחים שבלידה של התינוק שלנו הייתה רשלנות רפואית אנחנו יכולים לבחור לתבוע בתביעה אזרחית את הצוות הרפואי שגרם לנכות אצל התינוק שלנו בשל הרשלנות שלו.

המטרה של תביעה זו היא קודם כל שנקבל פיצוי כספי הולם שיאפשר לנו להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לתינוק שלנו.

פיצוי כספי זה יוכל לאפשר לנו לממן את הטיפול הרפואי לו התינוק שלנו זקוק וטיפולים רפואיים משלימים שהוא זקוק להם כמו למשל קלינאית תקשורת, טיפול באמנות, ריפוי בעיסוק ועוד טיפולים אחרים שנועדו לשפר את איכות החיים שלנו התינוק ואת הבריאות הפיזית והרגשית שלו לאורך זמן ולאורך ההתפתחות האישית שלו.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן