רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית בלידה

רשלנות רפואית בלידה – מה זה כולל?

לידה היא אירוע משמח ויפה מאוד לכל הדעות. ישנן לידות שלא קורות כמתוכנן ובמהלכן נגרם נזק רפואי בלתי הפיך לתינוק.

במקרה של נזק שנגרם לתינוק עלינו לראות האם הנזק נגרם כתוצאה מרשלנות של הצוות הרפואי והאם היה ניתן למנוע אותו.

רשלנות רפואית בלידה יכולה להיות בעלת תוצאות הרסניות לתינוק ולהורים שלו ובמקרה שלתינוק שלנו יש נכות כלשהיא כתוצאה מהרשלנות שקרתה הלידה אנחנו לא צריכים לעבור על זה בשתיקה ולשקול האם כדאי לנו או לא לתבוע את הצוות הרפואי שטיפל בנו. רשלנות רפואית בזמן לידה יכולה לגרום לנזקים שונים כמו למשל פיגור, שיתוק מוחין, נכות בגפיים, נכות שונה ועוד נכויות שונות במידת חומרה משתנה.

רשלנות רפואית בלידה – איך יש להתמודד עם זה?

רשלנות רפואית בלידה היא מצב קשה מאוד ולא פשוט. מצב מסוג זה יכול להיות חמור מאוד ולגרום לנכות ממשית אצל התינוק שלנו. כאשר לתינוק שלנו יש נכות אנחנו חייבים להעניק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ללא פשרות וטיפולים מסוג זה הם יקרים מאוד. כאשר אנחנו רוצים להשקיע בטיפולים רפואיים ואין לנו כסף לכך אנחנו חייבים לשקול בחיובי לתבוע את הצוות הרפואי על מנת שנקבל פיצוי כספי שיוכל לאפשר לנו לממן את הטיפולים הרפואיים היקרים ולאפשר לתינוק שלנו איכות חיים טובה יותר.

תביעת רשלנות רפואית צריכה להוכיח מקרה של רשלנות מצד הצוות הרפואי. ניתן לעשות זאת על ידי קבלת חוות דעת רפואית מרופאים אחרים וממומחים בתחום דיני נזיקין. תביעות מסוג זה נסגרות לרוב מחוץ לכותלי בית המשפט עם הסכם בין שני הצדדים כאשר הביטוח של הרופא או של בית החולים משלמים את הפיצוי לתובעים. 

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן