רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (4)

רשלנות רפואית בלידה – מה זה אומר?

החיים לא הוגנים. בחיים קורים דברים לא הוגנים ואין הרבה מה לעשות נגד זה חוץ מאשר לקבל את המציאות הקשה ולהתמודד אתה.

אחד הדברים הכי לא הוגנים שיכולים לקרות בחיים הוא מקרה של רשלנות רפואית בעת לידה של תינוק. רשלנות רפואית בלידה היא לא הוגנת, היא טרגית והיא מהווה חוסר צדק. אם אנחנו רוצים להתמודד עם רשלנות מסוג זה אנחנו צריכים להיות חזקים ואנחנו צריכים לשקול באופן חיובי האם כדאי לנו או לא לתבוע בתביעה אזרחית את הצוות הרפואי שנהג ברשלנות וחוסר אחריות.

רשלנות רפואית בלידה – מה התוצאות שלה?

רשלנות רפואית בלידה יכולה להביא לתוצאות קשות מאוד. התוצאות הקשות יכולות להיות מגוונות מאוד והן יכולות להסתכם בנכויות שונות של התינוק שנגרמו כתוצאה מטיפול רפואי לא אחראי ורשלני. הנכויות של התינוק יכולות להיות נכויות פיזיות או נכויות מוטוריות או שכליות.

מומלץ מאוד להיות בליווי התפתחותי כאשר לתינוק שלנו נגרם נזק כלשהוא בזמן הלידה. לעיתים רק לאחר מספר חודשים או שנים ניתן לדעת האם הלידה אכן גרמה לנזק משמעותי לתינוק או לא ורק אז ניתן לתבוע.

פנייה לעורך דין מומחה לענייני רשלנות רפואית תוכל לסייע לנו לדעת האם יש לנו תיק לתביעה או האם אין טעם שנתבע את הצוות הרפואי. הבחירה לתבוע את הצוות הרפואי היא בחירה קשה והיא מהווה דילמה.

לא כל מקרה שמסתיים בנכות של התינוק הוא בהכרח מקרה של רשלנות ויש לעשות הפרדה בין האשמה שאנחנו תולים בצוות הרפואי ובין המציאות שבה הם באמת אשמים או לא. רק מומחים רפואיים יוכלו לומר לנו האם הייתה רשלנות או לא והאם יש טעם לתבוע את הצוות הרפואי בבית המשפט.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן