רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (3)

רשלנות רפואית בלידה – איך חוות דעת רפואית יכולה לסייע?

כאשר קורה הגרוע מכול והצוות הרפואי שטיפל בנו עושה זאת ברשלנות הכאב שלנו הוא והמצוקה שלנו גדולים מאוד.

במקרה בו אנחנו חושדים שהייתה רשלנות רפואית בלידה של התינוק שלנו אסור לנו להסס ועלינו לבדוק בעזרת חוות דעת רפואיות אחרות האם באמת הייתה רשלנות או לא.

במקרה שחוות הדעת הרפואית תראה שאכן הייתה רשלנות אנחנו נצטרך להחליט האם אנחנו רוצים לתבוע תביעת רשלנות את הצוות הרפואי או לא. מבחינה משפטית אנחנו יכולים לבחור לתבוע את הצוות הרפואי בתביעה אזרחית ואנחנו יכולים להגיש נגדו תלונה במשרד הבריאות.

רשלנות רפואית בלידה – והתמודדות עם נכות של התינוק

רשלנות רפואית בלידה יכולה להיות דבר קשה מאוד בגלל התוצאות שלה שיכולות להיות נכות תמידית אצל התינוק. כאשר לתינוק שלנו נגרמת נכות בשל רשלנות רפואית אנחנו צריכים ללמוד להתמודד עם מציאות חדשה ולא פשוטה בכלל.

עורך דין רשלנות רפואית יוכל לסייע לנו לתבוע את הצוות הרפואי ולקבל את הפיצוי הכספי שאנחנו צריכים על מנת לתת לתינוק שלנו את כל התנאים לאיכות חיים טובה ואיכותית.

התמודדות עם נכות של תינוק יכולה להיות דבר שנצטרך להתמודד אתו כל החיים גם כאשר התינוק שלנו יגדל ויהפוך לילד ולנער.

לעיתים רק לאחר מספר חודשים או שנים ניתן לקבוע עד כמה חמורה הנכות ובאיזה חלקים תפקודיים בגוף היא פגעה. בעת רשלנות רפואית בלידה יכולות להיגרם נכויות רבות כמו למשל מצב בו לא מגיע מספיק חמצן למוח של התינוק ואז הוא סובל ממחלת סי.פי – שיתוק מוחין.

גם כאשר נגרמת לתינוק שלנו נכות חשוב שלא נאבד אמון ברופאים ונסמוך עליהם שיסייעו לתינוק שלנו להחלים ולהגיע לרמת תפקוד גבוה.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן