רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
70725627 - female and male hands make heart shape on the belly of pregnant woman mother

רעלת הריון

רעלת הריון הנה תופעה העשויה להתרחש במהלך ההיריון בלבד, מה שאומר שעם צאת השלייה עתידה התופעה להיעלם. הרעלת הנה סיבוך הריוני, היא תוצר ישיר של תגובת הגוף להריון, ובניגוד לשמה, לא באמת מדובר בהרעלה. לרעלת ההריון תסמינים רבים, ביניהם –
• עלייה בלחץ הדם
• פגיעה בתפקודי הכבד והכליות
• בצקות חמורות
• עלייה גדולה ופתאומית במשקל
• כאב ראש חזק וטשטוש ראייה
• כאבים חריגים בבטן
רעלת הריון עלולה להופיע החל מהשבוע ה – 20 להיריון ולה דרגות חומרה שונות. ניתן לאתר אותה בעזרת התייחסות להיסטוריה הרפואית של המטופלת, לקיומם של גורמי סיכון העלולים להוביל להופעתה וכן בעזרתו של מעקב הריון סדיר הכולל בדיקות שונות.

יש לך רעלת היריון – להלן הטיפול הרפואי אותו את אמורה לקבל
במקרה של רעלת היריון ההמלצה הרווחת היא להוביל לתהליך של לידה בהקדם האפשרי על ידי מתן זירוז או על ידי ביצוע ניתוח קיסרי, במידה ומדובר בשלבים מאוחרים של ההיריון, כאשר כל מקרה של רעלת נבחן לגופו. יחד עם זאת, במידה ורעלת היריון הופיעה בשלבים מוקדמים של ההיריון מתבצעת הערכת סיכון ליולדת ולעובר אשר מסקנותיה יכתיבו את מהלך ההיריון ואף את המשך קיומו. לרוב, הטיפול הרפואי במקרים של רעלת היריון מחייב שמירת היריון, אשפוז, ניטור, השגחה צמודה ולעיתים אף טיפול תרופתי.

רשלנות רפואית בלידה
רוב המקרים של רעלת היריון מסתיימים בתינוק יפה ובריא. עם זאת, לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ואכן, ישנם מקרים בהם עקב רשלנות רפואית במעקב ההיריון וכן רשלנות רפואית בלידה, יולדות עם רעלת היריון לא זוכות לטיפול המתאים. רשלנות רפואית בלידה יכולה לנבוע ממספר גורמים, ביניהם אבחון לא נכון, ניהול תהליך הלידה באופן לא תקין, פרשנות לא נכונה של סיבוכים וחוסר התייחסות או חוסר תשומת לב לסימני מצוקה המגיעים מצד העובר בשלבי הלידה השונים. במידה והוולד הרך שלכם נולד עם פגיעה כתוצאה מתהליך הלידה, שנוצרה בעקבות טיפול לא נכון ברעלת היריון ומרשלנות בלידה, מוטב כי תפנו לעורך דין רשלנות רפואית לקבלת ייעוץ מקצועי.

עורך דין רשלנות רפואית
רשלנות במתן טיפול רפואי משמעה, כי הצוות הרפואי שטיפל במקרה שלכם בזמן הלידה או במעקב ההיריון, לא נקט במשנה זהירות באופן הנדרש והצפוי וכתוצאה מכך, נגרם נזק ישיר לאם היולדת או לעוברה. בעזרת ייעוץ מעורך דין רשלנות רפואית תוכלו לדעת האם במקרה שלכם ניתן להגיש תביעה ולהשיג את הפיצויים המרביים בגין הפגיעה. על מנת להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים בהליך התביעה, מוטב כי תבחרו בעורך דין נזיקין אשר באמתחתו ניסיון רב בהובלת תביעות רשלנות כנגד מוסדות רפואה גדולים כקטנים ומוניטין בתחום.

בחירה נכונה של עורך דין
משרד עורך דין רועי סגל מתמחה בייצוג נפגעי רשלנות רפואית אל מול גופים שונים במערכת הבריאות ומעורב בכל הליך התביעה מתחילתו ועד סופו ברמה אישית תוך הקפדה על ערכים כמו שקיפות מרבית, אמינות ושמירה על מצוינות. לבחירת עורך דין נזיקין ישנה חשיבות רבה בתביעות רשלנות ועל כן, עורך דין רועי סגל הוא הכתובת הנכונה היות והוא מוביל בתחומו, בעל ידע מקצועי רב ואחוזי הצלחה מוכחים.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן