רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Book in a library

פיצוי תאונות עבודה – ממי ניתן לקבל פיצוי?

תאונות עבודה יכולות לשנות את החיים שלנו. כאשר אנחנו מעורבים בתאונת עבודה התוצאה של התאונה יכולה להיות קשה מאוד ולהסתכם בנכות שנגרמה לנו או בירידה בתפקוד הכללי שלנו. במקרה בו היינו מעורבם בתאונת עבודה ונגרם לנו כתוצאה ממנה נזק בלתי הפיך חשוב שנדע שיש לנו זכות לתבוע הן את המעסיק והן את המוסד לביטוח לאומי לשם קבלת פיצוי כספי בגין נזק זה. פיצוי תאונות עבודה יכול לאפשר לנו לממן את הטיפולים הרפואיים שלהם אנחנו זקוקים והוא יכול גם לממן את ההוצאות השוטפות שלנו במקרה בו איבדנו את כושר העבודה שלנו.

פיצוי תאונות עבודה ותביעת נזיקין מול המעסיק

פיצוי תאונות עבודה יכול להיות פיצוי שנקבל מהמעסיק מול תביעת נזיקין שהגשנו כנגדו. הגשת תביעת נזקין מול המעסיק שלנו צריכה להיות תהליך שעורך דין מומחה בדיני נזקין יסייע לנו בו. תהליך התביעה יכול להיות ממושך ועלינו להיות מוכנים לכך. עורך הדין יוכל להנחות אותו צעד אחר צעד מהם הצעדים המשפטיים שעלינו לנקוט לשם הגשת התביעה וזכייה בה בבית המשפט. לעיתים גם כאשר אנחנו בטוחים שיש לנו עילה לתביעה עורך הדין יוכל לומר לנו ההפך. לא כל מקרה של אי צדק מהווה עילה לתביעה משפטית וחשוב שנהיה מודעים לכך.

פיצוי תאונות עבודה ותביעת אובדן כושר עבודה מהמוסד לביטוח לאומי

פיצוי תאונות עבודה יכול לאפשר לנו להתמודד מבחינה כספית עם אובדן כושר העבודה שלנו. במקרה בו איבדנו את כושר העבודה וההשתכרות שלנו אנחנו יכולים לתבוע אחוזי נכות מהמוסד לביטוח לאומי לשם קבלת קצבה כספית בגין הנכות שנגרמה לנו מהתאונה. גם בעת הגשת תביעה כנגד הביטוח הלאומי חשוב שנקבל סיוע מעורך דין מומחה. הסיוע של עורך הדין יוכל להבטיח שנקבל אחוזי נכות כפי שאנחנו רוצים והוא יוכל לסייע לנו בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי שלעיתים יכול להיות לא ידידותי ולא מסביר פנים. עורך הדין יוכל ללוות אותנו משלב התהליך של איסוף המסמכים להגשת תביעת הנכות ועד השלב של סיום התביעה.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן