רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Winter car breakdown

פיצוי תאונות דרכים – ממי מקבלים פיצוי?

תאונות דרכים הן דבר נורא. ברגע בו היינו מעורבים בתאונת דרכים החיים שלנו יכולים להשתנות מקצה אל קצה. במידה והיינו מעורבים בתאונת דרכים ונגרם נזק לרכוש שלנו או לגוף ולנפש שלנו אנחנו זכאים לתבוע פיצוי

תאונות דרכים הן מהנהג השני שהיה מעורב בתאונה, הן מהביטוח הפרטי שלנו והן מהמוסד לביטוח לאומי. בשביל שנגיע למיצוי מלא של הזכויות שלנו על ידי תביעה כדאי לנו לפנות לעורך דין נזיקין שתחום המומחיות שלו הוא תביעות ביטוח בדגש על תביעות תאונות דרכים.

פיצוי תאונות דרכים – קבלת פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי

פיצוי תאונות דרכים יכול להיות פיצוי שנקבל בגין אחוזי נכות שנגרמו לנו כתוצאה מהתאונה מהמוסד לביטוח לאומי. כאשר נגרמה לנו נכות זמנית או נכות לצמיתות כתוצאה מתאונת דרכים אנחנו יכולים לתבוע הכרה בנכות שלנו מהביטוח הלאומי על מנת שנוכל לקבל קצבת כסף חודשית. הביטוח הלאומי יקבע את אחוזי הנכות שלנו וגובה הקצבה שנקבל יקבע על פי שילוב של אחוזי הנכות שלנו והיכולת שלנו לעבוד או אובדן כושר העבודה שלנו. ישנם אנשים שאובדן כושר העבודה שלהם גבוה אך הנכות עצמה נמוכה וישנם אנשים שהנכות שלהם גבוה אך כושר העבודה שלהם טוב ולכן הם לא מקבלים קצבה גבוה.

פיצוי תאונות דרכים – קבלת פיצוי מהנהג השני שהיה מעורב בתאונה

פיצוי תאונות דרכים יכול לאפשר לנו לקבל פיצוי כספי הולם מהנהג השני שהיה מעורב בתאונה שלנו. הנהג השני יהיה חייב לשלם לנו פיצוי (או הנהג באופן פרטי או הביטוח שיש לו) רק במידה ונצליח להוכיח את האשמה שהייתה לו בתאונה. ברוב התאונות אין אשם אחד ברור אלא מעורבות של שני הנהגים בגרימת התאונה. אם אנחנו היינו מעורבים בתאונה שנגרמה כתוצאה מהאשמה שלנו אז אנחנו לא זכאים לבקש פיצוי מהנהג השני שפגענו בו ולמעשה נצטרך אנחנו באופן פרטי או באמצעות ביטוח החובה או הביטוח המקיף שלנו לשלם פיצוי. בכל מקרה בו היינו מעורבים בתאונה (באשמתנו או לא) חשוב להיוועץ עם עורך דין מומחה כיצד עלינו לנהוג מבחינה משפטית.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן