רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
תביעת נזיקין נגד משרד החינוך בגין תאונת תלמידה בביה

עורך דין תאונות תלמידים

תביעת נזיקין בגין תאונה בבית ספר
תביעת נזיקין בגין תאונה בבית ספר

תאונות תלמידים

מקרים אשר עשויים להוביל אנשים פרטיים לתביעות נזיקין. מקרים שכאלו יכולים עם תלמידים בבית הספר, עם ילדכם בגן הילדים, כאשר נתקלים ברחוב בפינה של מדרכה שמעט בולטת, כאשר נכנסים לחצר ומותקפים בכלב עצבני במיוחד וכדומה. אי לכך טוב לדעת שמאחורי כל מקרה ישנה כתובת אליה ניתן לפנות ואותה ניתן לתבוע בגין הנזק – בין אם מדובר בעירייה, בהנהלת הסופר, או בשכן שאפשר לכלב נושך להסתובב חופשי.

מכנה משותף

לאור כל זאת ניתן להסיק שתביעות נזיקין מתייחסות אל סך הסיטואציות בהן ניתן למצוא אדם שאחראי לנזק, ועל כן ניתן לתבוע אותו על מנת שיישלם פיצויים. עם זאת, גם ניתן למצוא שאנשים רבים מעדיפים לספוג לבד את ההשלכות, וזאת כי רק המחשבה על התנהלות משפטית מעייפת אותם ושלא לומר מרתיעה אותם.

לעבור את הבירוקרטיה בקלות

כאן יש לעצור ולחדד שכל אחד רשאי לקבל את שמגיע לו וגם אם יש בירוקרטיה סבוכה שיש לעבור, עדיין אין זה אומר שיש צורך לצאת נפסדים, במיוחד אם כל שצריך לעשות זה להיעזר בעורך דין שגובה רק כאשר ידו על העליונה, כך שללא ספק מדובר ברווח מהותי וכדאי.

מבחן ההוכחה

הוכחת תביעת נזיקין עשויה להיות מאתגרת, אך באמצעות ליווי מקצועי של עורך דין לתביעות נזיקין ניתן לגלות שההליך הרבה פחות מאיים ואף הרבה יותר מסודר ופשוט, וזאת כיוון שעורך הדין יידע להכווין בנוגע לאיסוף הראויות, יידע לפרש נכונה מגוון סיטואציות ובאופן כללי יסייע להציג את התמונה כך שתייצג את התובע על הצד הטוב והרווחי ביותר.

כתובת אחת

היכן ניתן למצוא עורך דין תביעות נזיקין שגובה רק בעת ניצחונות? במשרד לעורכי הדין מטעמו של רועי סגל אשר מתמחה בתחום באופן קפדני, מקצועי ומוכח. מכאן שבפעם הבא שאתם חשים שנעשה אי צדק ואתם מבקשים לצאת לתבוע, טוב לדעת שיש מה לעשות, טוב לדעת שכל שעליכם לעשות הוא פשוט מאוד ליצור קשר ולבחון את הסיכויים שלכם באופן בלתי מחייב – פשוט מאוד באמצעות שיחת היכרות. נשמע מבטיח? פנו עוד היום למספר 050-4388258 וקיבעו פגישת ייעוץ.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן