רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
תאונות תלמידים (9)

עורך דין תאונות תלמידים

תלמידים נשלחים לבית הספר מתוך כוונה ורצון שיחזרו בשלום. הם הרי נמצאים בבית הספר בממוצע הרבה יותר מאשר בבית

, במיוחד אם מחשיבים חוגים והעשרות, פעילויות אחרי הצהריים ועוד.

לכן, חשוב מאד שתהיה להם שם הכיסוי המקסימלי, כדי שהם וההורים יהיו בראש שקט. בעצם, מקבילה של ביטוח תאונות תלמידים הוא ביטוח תאונת עבודה.

בעצם התלמידים "עובדים בלהיות תלמידים", וזוהי המקבילה שלהם, עד לגיל 21.

עורך דין תאונות תלמידים

 

מה כוללת פוליסת ביטוח תאונות תלמידים

פוליסת ביטוח תאונות תלמידים היא אכן סוג של מקבילה לתאונות עבודה, שכן הנוער לא ממש עובד, אלא עובד בלהיות תלמיד 12 שנה. לכן חשוב שיהיה לו / לה ביטוח בכל ימות השנה בכל מקום שהוא נמצא. זה אומר שהביטוח לא מכסה רק את הפעילות בבית הספר, אלא בכל מקום, לרבות בבית או בחוגים. לא חשוב אם התאונה קרתה במהלך הלימודים או, ולא חשוב אם התאונה קרתה בגלל המוסד החינוכי או לא. התלמיד מכוסה בלי קשר לשום דבר, רק בגלל גילו ועיסוקו. מה שכן, הביטוח לא מכסה בדרך כלל תאונת דרכים, תאונת עבודה בהנחה והתלמיד עובד בקיץ. אלו עניינים לסגור מול הביטוח הלאומי. למשל, אפשר לתבוע תאונת תלמידים עד גיל 21 כולל, גם אם התאונה ישנה וקרתה שנים קודם.

תביעת תאונות תלמידים היא דבר קשה ומסובך ולכן חשוב לעבוד עם עורך דין תאונות תלמידים

הוא היחיד שיכול לסייע לכם בתחום, שכאמור, מכסה הרבה מאד דברים אבל לא כל דבר ויש הרבה פרצות וסעיפים. לכן חשוב מאד, בעיקר אם עובדים מול הביטוח הלאומי, או חברות הביטוח, לעשות זאת בצורה מקצועית אשר מכירה את החוק. עורך דין תאונות תלמידים מסייע למקסם את הזכויות בסיטואציה מאד לא נעימה, שבה ילד/ה קטנים נפגעו וצריך לפצות אותם. אף אחד לא רוצה להאריך את התהליך או לגרום עגמת נפש לילד, ולכן חשוב מאד לעבוד עם עורך דין תאונות תלמידים איכותי, מקצועי ומנוסה. אם אתם צריכים מישהו שיסייע לכם בעבודה זו, אנחנו והמשרד שלנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שלנו.

עוד מאמרים

נזיקין
roysegal

תביעת נזיקין

דיני נזיקין הינם חלק מהותי מהמשפט האזרחי ועוסקים בתוצאות הכלכליות של נזקים הנגרמים בין אדם לזולתו. מדובר במקרים בהם אדם דורש פיצוי על נזק שנגרם

קרא עוד »
לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן