רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
53762250 - coach giving young soccer team instructions. youth soccer team together before final game. football match for children. boys group shout team, gathering. coach briefing. soccer football background.

עורך דין תאונות תלמידים – איך הוא יכול להגן על הזכויות שלנו ושל הילדים שלנו?

לאף אחד מאתנו אין דבר או אדם חשוב יותר מהילדים שלנו.

כאשר הילדים שלנו גדלים אנחנו שולחים אותם לבית הספר או לגן בידיעה שהם יהיו בטוחים שם. למרבה הצער לעיתים בגלל רשלנות של הצוות החינוכי או בגלל נסיבות יוצאות דופן הילד שלנו יכול להיות מעורב בתאונה. תאונות של ילדים במסגרת החינוכית הן דבר שאין לעבור עליו בשתיקה – הן בשביל קבלת הכרה ופיצוי הולם לנו ולילדים שלנו והן בשביל מניעת תאונות דומות לילדים אחרים בעתיד. עורך דין תאונות תלמידים יוכל לסייע לנו לתבוע את המוסד החינוכי בו אירעה התאונה של הילד שלנו כך שנקבל פיצוי כספי שיסייע לנו לשקם אותו מבחינה פיזית ורגשית.

מה חשוב לדעת מבחינה משפטית על תאונות ילדים בבית הספר ובמסגרת החינוכית הפורמלית?

בכל מה שקשור לתאונות של ילדים בבית הספר ובמסגרת החינוכית הפורמלית חשוב לדעת שהאחריות לתאונה היא של הגורם הסמכותי הישיר מול הילד והן של הגורמים המנהלים במוסד החינוכי. ברוב רובם של המקרים האחריות על התאונה לא יכולה להיות של ההורים בגלל העבודה שבזמן התאונה ההורים לא היו נוכחים ואחראים על הילד אלא האצילו את האחריות והסמכות לצוות החינוכי. מבחינה משפטית חשוב שנדע שעם הילד שלנו סובל מבעיות רקע רפואיות כמו מחלה, בעיות רגשיות, בעיות פיזיות שונות או בעיות קוגניטיביות עלינו לדווח על כך למוסד החינוכי בשביל שהוא יוכל להעניק טיפול הולם לילד. במקרה שלא נדווח על בעיות אלו וכתוצאה מהם לילד שלנו תקרה תאונה המוסד החינוכי יוכל לטעון שהוא לא אחראי לתאונה מבחינה משפטית.

מה חשוב לדעת על הזכויות המשפטיות שלנו ושל הילדים שלנו במקרה של תאונה בחוג העשרה?

לכל הורים וילדים יש מגוון רחב מאוד של זכויות משפטיות מול צוותים חינוכיים ומוסדות לימוד. חשוב שנדע שכאשר אנחנו שולחים את הילד שלנו לחוג העשרה מכל סוג שהוא מחוג שחייה, חוג כדורגל ועד חוג ציור או ריקוד למפעיל החוג יש אחריות משפטית על בטיחות הילד בזמן שהוא נמצא בחוג. תאונות תלמידים יכולות לקרות גם בחוגי העשרה וחשוב שנדע שלחוג שאנחנו שולחים אליו את הילד שלנו יש ביטוח לתלמידים. במקרה של תאונה בחוג עורך דין תאונות תלמידים יוכל לסייע לנו לתבוע את מפעיל החוג או את הביטוח שלו על מנת שנקבל פיצוי כספי.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן