רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
7560902 - last will and testment document with gavel and pen

עורך דין תאונות עבודה

אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם את הבריאות, אריכות הימים והיכולת לעבוד לאורך זמן, אתם מוכרחים לבטח את עצמכם בצורה רצינית ומקצועית.

חשוב מאד, במיוחד במקצועות שיש בהם סיכון פיזי או נפשי, לעשות ביטוח של תאונות עבודה. לצערנו, לא תמיד אפשר לשלוט בהכול – וכולנו יודעים שכול דבר מפתיע ומשונה ככל שיהיה יכול לקרות. לכן חשוב מאד שתהיה לכם פוליסת ביטוח תאונות עבודה.

מה נחשבת תאונת עבודה

תאונת עבודה יכולה להיחשב כל חבלה, פציעה או פגיעה נפשית, בין אם הובילו לנכות או רק לטיפול רפואי, בדרך אל העבודה, בזמן העבודה או מהעבודה. זה תחום רחב מאד שבא לכסות את העובד בצורה מלאה על מנת שאם קרתה תאונה חלילה, הוא מבוטח. היתרון הוא גם כיסוי של צד ג', קרי אם העובד עשה משהו שגרם נזק ללקוח או לרכושו, גם את זה הפוליסה מכסה. זה הדבר האחראי ביותר לעשות בעבור כל עובד, וגם בעבור כל מנהל או בעל בית עסק.

מה קורה אם תובעים את הביטוח או שנתבעים בהליך אזרחי או פלילי

אם מגיעים למצב בו נתבעים על ידי לקוח או קולגה, מתחרה או בעל אינטרס, ואם קורה שאתם אלו שצריכים לתבוע את הביטוח או את המעסיק שלכם בעבור פיצויים, אתם צריכים עורך דין שיסייע לכם. עורך דין תאונת עבודה שמתמחה בכל האספקטים של סוג כזה של הליך. היתרון של עורך דין תאונות עבודה הוא ההתמחות הספציפית, ככה שאתם לא לבד במערכה ויכולים לקבל את הפיצויים המקסימליים המגיעים לכם, מצד אחד, או לקבל את ההגנה המלאה בהנחה ויש לכם בעיה מול מעסיק או צד ג'.

עורך דין תאונות עבודה מתמחה בכך, יש לו ניסיון בעבודה מול צד ג' או חברות הביטוח וזה כאמור מבטיח לכם מיקסום של האפשרויות להצליח בבית המשפט. אם אתם חושבים שמגיע לכם כסף, או שתובעים אתכם לשווא, חשוב מאד לעבוד עם עורך דין תאונות עבודה מקצועי ומנוסה.

חשוב לעבוד עם עורך דין מקצועי כמו המשרד שלנו, שמעניק את העבודה המנוסה והאיכותית ביותר, תוך מתן שירות וחתירה לאמת בקביעות.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן