רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

בישראל כשלושה מיליון כלי רכב, ולמרות השיפורים הניכרים בתחבורה, עדיין זה הרבה מאד כלי רכב למקום כל כך קטן.

בנוסף יש בישראל כ-150 אלף כלי רכב שאין להם תקינות על הכביש, או טסט, והרבה מאד נהגים "מופרעים" שעוברים על החוק.

ומה עם אופנועים, משאיות ואפילו הבעיה החדשה – אופניים חשמליים. תאונות דרכים הן רק דבר, לצערנו, שמחכה לקרות. לכן חשוב מאד להיות מגובה הן כהולך רגל, הן כנהג על רכב או דו גלגלי, והן כבעל רכב.

עבודה עם עורך דין תאונות דרכים מקצועי, יכול לסייע לכם להגיע לחקר האמת ולקבל מלוא ההגנה ו/או הזכויות שלכם אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. משרדנו כאן כדי לסייע לכם אם הייתם מעורבים בצורה זו או אחרת בתאונת דרכים.

עורך דין תאונות דרכים

סוגי ביטוחים

בישראל שלושה סוגי ביטוחים כלליים, שיכולים להגן עליכם אם אתם הולכי רגל, נהגים או בעלי רכב. ביטוח החובה הוא הבסיס ואין אפשרות לעלות על הרכב ללא ביטוח זה, הכולל גם טסט. בנוסף, יש ביטוח צד ג', למקרה וקרה משהו לאדם שלישי או רכושו. ביטוח מקיף הוא כל מה שבאמצע, ומעניק כיסוי מלא. יש היום אפשרויות רבות של חברות ביטוח רבות לקבל כיסוי משולש באיכות גבוהה.

מה עושים כשצריך להפעיל את הביטוח

אם קרתה תאונת דרכים, בלי או עם נפגעים, אוטומטית מערבים את חברות הביטוח של כל הרכבים המעורבים, ואם יש נפגעים אז אוטומטית מערבים גם את המשטרה ואת מגן דוד אדום, ואז יש גם תביעה וחקירה. לכן, אם אתם עומדים במרכז או בשוליים של אירוע כזה, קל או קשה, אתם צריכים שיש לכם עורך דין תאונות דרכים. זה נכון גם אם אתם אשמים, גם אם אתם מעורבים ואתם הקורבן וגם אם את רק עדי ראייה. חשוב מאד שיהיה לכם עורך דין תאונות דרכים מנוסה, בין אם שיגן עליכם כצד נאשם, בין אם שידאג לזכויות ולפיצויים שלכם מול חברת הביטוח ובין שיגן עליכם אם אתם הצד של הקורבן ורוצים פיצויים מצד ג' פרטי או חברת הביטוח.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן