רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
28154924 - warning triangle by two cars involved in accident

עורך דין תאונות דרכים – מתי יש לפנות אליו

עורך דין תאונות דרכים – מתי יש לפנות אליו

כל תאונת דרכים היא אירוע מפחיד ומבהיל. כאשר אנחנו מעורבים בתאונת דרכים אנחנו צריכים להיות מפוקסים על מנת שנוכל להגן על הזכויות שלנו. בכל מקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים עלינו לפנות לעורך דין תאונות דרכים שידאג לכל הצרכים המשפטים שלנו. עורך הדין יוכל לייצג אותנו מול המשטרה במידה והיא רוצה להגיש נגדנו כתב אישום פלילי בגין נהיגה ברשלנות. עורך הדין יוכל לייצג אותנו גם במקרה בו אנחנו רוצים לתבוע בתביעת נזקין את הנהג או הנהגים האחרים שהיו מעורבים אתנו בתאונה והוא יוכל לייצג אותנו גם בתביעה מול הביטוח שלנו או שלהם.

תאונת דרכים ופניה לעורך דין לשם הבטחת קבלת פיצויים מהביטוח

תאונות דרכים הן תמיד אירוע מזעזע ולא נעים מבחינה רגשית ופיזית. בתאונות רבות נגרם נזק רב לרכוש, לנפש שלנו או לגוף שלנו. במקרה שבו נגרם נזק כלשהוא לרכוש שלנו או לנו עצמנו בתאונת דרכים עלינו לא להסס ולתבוע תביעת פיצויים הן את הביטוח שלנו והן את הביטוח של הנהג השני שהיה מעורב בתאונה. הבעיה מתחילה בכך שחברות ביטוח רבות ממאנות במתן פיצויים בגין תאונת דרכים ובדיוק בגלל זה כדאי לנו להסתייע בשירותים המקצועיים של עורך דין תאונות דרכים על מנת להבטיח את קבלת הפיצויים שמגיעים לנו.

על ההיבטים המשפטיים של תאונות דרכים

לתאונות דרכים יש הרבה מאוד היבטים משפטיים שונים. עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לנו להבין לעומק את ההיבטים של תאונת הדרכים שהיינו מעורבים בה. עורך הדין יוכל לסייע לנו להבין האם מבחינה משפטית אנחנו אחראים לתאונה או האם האחריות לתאונה היא של נהג אחר או בעיה בתשתיות של הרכב או של הכביש. חשוב מאוד שנהיה מודעים לזכויות שלנו כנפגעי תאונות דרכים. לאחר שהיינו מעורבים בתאונה עורך דין מקצועי יוכל לסייע לנו לתבוע פיצויים מחברת הביטוח וגם מהביטוח הלאומי במידה ונגרם לנו נזק רגשי או פיזי שמסתכם בנכות כללית או נכות ספציפית שמפריעה לנו לתפקד ולהתפרנס כמו שתפקדנו והתפרנסו קדם התאונה.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן