רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
89759310 - gavel and stethoscope. medical jurisprudence. legal definition of medical malpractice. attorney. common errors doctors, nurses and hospitals make.

עורך דין רשלנות רפואית

עו"ד סגל הוא משרד המתמחה בהשגת פיצויים מרביים בתיקי רשלנות רפואית ונזקי גוף ומוביל בהצלחה תביעות רבות של נפגעים כנגד משרד הבריאות, בתי חולים, מרפאות פרטיות, ועוד.

לשיחה אישית עם עורך דין רשלנות רפואית חייג/י 050-4388258

רשלנות רפואית פירושה רשלנות במתן שירותים רפואיים מבלי לנקוט במידת הזהירות הסבירה המצופה מרופא או עוסק במקצוע רפואי, אשר כתוצאה מכך נגרם נזק למטופל, שלא היה נגרם אלמלא הגורם המטפל היה נוהג כפי שנהג. רשלנות רפואית עשויה להיגרם על ידי כל בעל מקצוע שהמנהל הכללי הכיר בו בהודעה ברשומות כמטפל בשירותי הבריאות לרבות רופא, אחות, מיילדת, רוקח, וכו'.

דוגמאות לרשלנות רפואית: רשלנות בהיריון, רשלנות בלידה, רשלנות בגילוי של סרטן, רשלנות במחלה או באירוע לב, רשלנות בניתוח, מוות כתוצאה מרשלנות רפואית, רשלנות ברפואת ילדים, רשלנות באירוע מוחי, רשלנות בטיפול רפואי ועוד.

להלן שלושת הרכיבים אותם עורך דין רשלנות רפואית צריך להוכיח

  1. הפרה של חובת הזהירות – בתחום הרשלנות הרפואית נקבע מבחן "הרופא הסביר"
  2. היווצרות נזק –נזק יכול להיות גם פיזי ו/או נפשי.
  3. קיים קשר סיבתי בין נזק הגוף של התובע לבין הפרת חובת הזהירות של הגורם הנתבע

כיצד אנו ניגשים לתביעת רשלנות רפואית לאחר שהנפגע חתם על מסמך ויתור סודיות, משרדנו יפנה למוסדות הרלוונטיים כדי להעתיק את הרשומות הרפואיות אודות הנפגע כולל מצבו הרפואי טרום המקרה וינתח את המסמכים הרפואיים בליווי מומחה רפואי בתחום כדי לאמוד את סיכוי התביעה מול הגורם הרשלן.

משרד עו"ד סגל מלווה במומחים בתחום הרפואה מהשורה הראשונה. חוות דעת רפואית – לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית עומדת חובה להגיש חוות דעת רפואית. על כן, לאחר בדיקת המסמכים המדוקדקת מומחה רפואי בתחום הפגיעה ימסור חוות דעת משפטית שתוסף לתביעה.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן