רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (1)

עורך דין רשלנות רפואית – איך הוא יכול לסייע לנו?

החיים מלאים באירועים ותפניות שונות. כך למשל במקרה בו קיבלנו טיפול רפואי שגרם לנו לנזק אז איכות החיים שלנו יכולה להיפגע באופן משמעותי ועלינו לשקול את הצעדים המשפטיים שלנו.

עורך דין רשלנות רפואית יוכל לסייע לנו במיצוי הזכויות הרפואיות שלנו והוא יוכל לסייע לנו לתבוע את הצוות הרפואי שטיפל בנו באופן רשלני. לא כל תוצאה טרגית של טיפול או הליך רפואי משמעותה רשלנות, אך יש פעמים בהם ניתן לראות באופן מבוהק שהטיפול הרפואי שקיבלנו אכן היה רשלני וגרם לנו נזק שאחרת היה יכול להימנע.

עורך הדין יתבסס על ראיות – מסמכים רפואיים ועל חוות דעת רפואיות של מומחים בתחום הרפואה. ללא חוות דעת של מומחים מתחום הרפואה שיתמכו בטיעונים שלנו לא נוכל להגיש תביעה וסביר להניח שגם לא נצליח לנצח בה.

עורך דין רשלנות רפואית – והגשת תביעת רשלנות

עורך דין רשלנות רפואית יוכל לסייע לנו בהגשת תביעת רשלנות רפואית אזרחית לבית המשפט. לעיתים כאשר יש חשד לרשלנות ניתן גם להגיש תלונה נגד החשודים ברשלנות במשרד הבריאות ואז ינקטנו נגדם הליכים משמיעתיים ומקצועיים.

התחום של רשלנות רפואית הוא תחום מורכב מאוד ומסובך ויש לו הרבה מאוד צדדים. לעיתים גם כאשר הייתה רשלנות יכול להיות קשה להוכיח זאת בבית המשפט.

במקרים אחרים תביעות הרשלנות יכולות להימשך במשך שנים רבות בערכאות שונות של בית המשפט. הפתרון הכי נפוץ לסחבת משפטית זו הוא הגעה להסכם פשרה בין התובעים לבין הצד הנתבע.

פשרה זו יכולה לסייע לנו לקבל פיצוי כספי נאה שיאפשר לנו לטפל באופן טוב יותר בבן המשפחה שלנו שנפגע בשל גילויי הרשלנות והטיפול הרפואי הלא טוב.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן