רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
84680262 - gavel and stethoscope in background. medical laws and legal concept.

עורך דין נזקי גוף

נגרמו לכם נזקי גוף עקב תאונת דרכים, רשלנות רפואית, תאונת עבודה או מכל סיבה אחרת? אם כך, חשוב שתדעו כי ישנו סיכוי גבוה שמגיע לכם לקבל פיצויים הולמים. לנו במשרד עורכי דין רועי סגל יש את כל הידע והניסיון הדרושים על מנת לסייע בתביעתכם, ולזכות בפיצויים מקסימאליים בגין הנזק שנגרם לכם.

כל סוגי תביעות הפיצויים בגין נזקי גוף

משרדנו מתמחה בייצוג תובעים ובמימוש זכויות משפטיות עקב נזקי גוף אשר נגרמו בנסיבות שונות. בין היתר, אנו מתמחים בהגשת תביעות בגין רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות תלמידים, וכן בתביעות כנגד הביטוח הלאומי, חברות ביטוח ומשרד הביטחון. כל לקוח של משרדנו זוכה לליווי ויחס אישי, ולטיפול מקצועי המותאם לסוג התביעה ומאפייניה הספציפיים. בנוסף, אנו מעמידם לרשות לקוחותינו תשתית רחבה ואיכותית של מומחים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בענף הרפואה, ומייצגים אותם מול ועדות רפואיות בערכאות השונות. כל זאת, מתוך חתירה נטולת פשרות לזכות במרב הפיצויים המגיעים לכם בחוק.

עורכי דין מומחים ומנוסים בנזקי גוף

חשוב להבין כי תביעת פיצויים בגין נזקי גוף הינה תחום משפטי מורכב ומסועף. לכן, כל תביעה המנוהלת על ידינו מבוצעת רק על ידי עורך דין נזקי גוף מנוסה ומיומן ביותר בתחום. אנו מעמידים לרשותכם בעל מקצוע המכיר לעומקם את ההיבטים והמשמעותיות הרפואיות של תביעות אלו, ושהינו בעל ידע נרחב ומיומנויות משפטיות גבוהות ביותר.

חשיבותה של חוות דעת רפואית

כל תביעת נזקי גוף דורשת מהתובע להוכיח את מידת הפגיעה, ושהיא נגרמה בגין המקרה הנידון בין אם מדובר ברשלנות רפואית, תאונת דרכים, עבודה או כל גורם אחר. הוכחה זו נשענת בין היתר על חוות דעת רפואית המתייחסת לקשר הסיבתי שבין הנזק הגופני שנגרם לבין עילת התביעה. כמו כן, חוות הדעת משמשת בוועדות רפואיות הקובעות את אופי וחומרת הפגיעה, ואת אחוזי הנכות  המגיעים בגינה. נתונים אלו מהווים מרכיב מרכזי בקביעת הפיצויים שמגיעים לתובע. אנו במשרד עורכי דין רועי סגל עושים כל שביכולתנו על מנת שתקבלו את מרבית הפיצויים המגיעים לכם, ולכן נעמיד לרשותכם הכוונה מקצועית ומערך רפואי איכותי ומקיף, שיספק חוות דעת רפואית מטעמכם בצורה המקצועית והאמינה ביותר שאפשר לבקש.

לקביעת פגישה וקבלת פרטים נוספים

אם אתם סובלים מנזקי גוף בגין רשלנות רפואית, תאונת דרכים, תאונת עבודה או מכל סיבה אחרת, אנו ממליצים לכם ליצור קשר בהקדם עם משרדנו בטלפון 050-438-8258. פנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ , בדיקת זכאות לפיצויים וקבלת מידע ופרטים רלוונטיים נוספים.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן