רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין לתביעות ניזקין

עורך דין לתביעות ניזקין

עורך דין לתביעות ניזקין – באיזה תביעות הוא יכול לעזור לנו?

כולנו חיים את החיים בלי תעודות ביטוח. במקרה בו החיים מפתיעים אותנו ואנחנו חווים נזק לגוף שלנו או לרכוש שלנו שלא באשמתנו התסכול שלנו יכול להיות גדול מאוד. במקרה בו חווינו נזק במקום העבודה או מנותן שירות מסוים אנחנו לא צריכים להסכין עם רוע הגזרה אלא לפנות לעורך דין מומחה שיסייע לנו לתבוע את הפיצוי המגיע לנו בגין הנזק לפי חוק. עורך דין לתביעות ניזקין יכול לסייע לנו במגוון רחב מאוד של תביעות הנוגעות בעיקר לנזק שנגרם לרכוש שלנו, לנפש שלנו או לגוף שלנו. פנייה לעורך דין מסוג זה קרוב ככל הניתן לזמן בו נגרם הנזק תסייע לנו לקבל פיצוי הולם מהר ככל הניתן.

מה חשוב לדעת על תביעות ניזקין?

כאשר אנחנו רוצים להגיש תביעת ניזקין הדבר הכי חשוב שעלינו לדעת הוא שהוכחת הנזק היא החובה שלנו מבחינה חוקית. עלינו לגבות במסמכים רפואיים או מסמכים משפטיים ומסמכים שכוללים חוות דעת מקצועית את הטענה שלנו שנגרם לנו נזק כתוצאה מהשירות שהנתבע העניק לנו. עורך דין לתביעות ניזקין יסייע לנו בשלב של איסוף החומרים לשם הגשת התביעה. דבר נוסף שחשוב לדעת ולהיות מודעים אליו בנוגע לתביעות נזקין הוא שתביעות אלו יכולות לקחת הרבה מאוד זמן ולהימשך מספר שנים רב במידה ולא מגיעים בהם להסדר פשרה.

הגשת תביעת ניזקין – במה זה כרוך?

הגשת תביעת נזקין כרוכה קודם כל באישור של בית המשפט להגשת התביעה. לאחר שאנחנו מגישים את התביעה בית המשפט צריך לאשר לקיים משפט בעניינה. ישנם מקרים בהם בית המשפט יבטל את התביעה בגלל סיבות שונות כמו למשל חוסר ביסוס ראייתי או חוסר תום לב מצד התובע. במקרה מסוג זה התביעה לא תתנהל ולא תגיע לכדי דיונים ופסיקה של בית המשפט. במקרים רבים גם לאחר הגשת התביעה ואישורה בית המשפט ידרוש משני הצדדים – התובע והנתבע לנהל הליך גישור במהלכו הם יגיעו להסכם פשרה בנוגע לגובה הפיצוי הכספי וזאת בשביל לחסוך תהליך משפט ארוך. עורך דין לתביעות נזקין יוכל לסייע לנו גם במהלכו של הליך גישור.

עוד מאמרים

נזיקין
roysegal

תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות נועד לכסות מקרים בהם לאדם נגרם נזק גופני כתוצאה מתאונות שונות שאירעו למבוטח. ההגדרה הרחבה הזו מביאה לכך שפוליסות הביטוח שונות ומגוונות

קרא עוד »
לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן