רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
storyblocks-pregnant-woman-with-hands-on-stomach-talking-to-obstetrician_BnOL_ByJM

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית – דרכי התמודדות

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית שכיחים יותר ממה שהיינו רוצים להאמין.

במקרים רבים הסיבוכים שקורים בלידה יכולים להימנע ובכך למנוע סבל רב הן מהיולדת והן מהתינוק. יש להבדיל בין סיבוכים בלידה שפוגעים ביולדת ובין סיבוכים בלידה שפוגעים בתינוק וגורמים לו לנכויות קשות. נכויות קשות שנגרמות כתוצאה מרשלנות רפואית בלידה הן סיפור קשה וטראגי והן יכולות לגרום לשיתוק בגפיים, בעיות עיכול, בעיות קוגניטיביות ובעיות רבות ונוספות בעלות מורכבות רפואית שונה.

דרכי ההתמודדות עם רשלנות מסוג זה כוללות תביעה משפטית כנגד הצוות המטפל מצד אחד ומצד שני מתן טיפול הולם ומתאים לתינוק ולאם.

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית ותביעה של הצוות הרפואי בגין רשלנות

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית יכולים להיות סיבוכים קשים מאוד. כאשר רשלנות של הצוות הרפואי גורמת לנזק בלתי הפיך כמו שיתוק מוחין אצל התינוק או מצב של פיגור שכלי הקושי של התינוק יכול להיות קשה מאוד וצפוי לו סבל רב.

חשוב מאוד לאפשר לתינוק ליהנות מהתנאים הטובים ביותר שיוכלו לאפשר לו ליהנות מאיכות חיים טובה וקבלת טיפול שיסייע לו להתמודד עם הקושי שלו. ברגע שיש חשד לרשלנות רפואית אסור לנו לעצום עיניים ולהעביר את זה הלאה.

עלינו סמוך ככל הניתן למועד הלידה לפנות לעורך דין מומחה לרשלנות רפואית על מנת שנוכל להגיש תביעת רשלנות רפואית נגד הצוות המטפל.

יש חשיבות לכך שמגישים את תביעת הרשלנות קרוב ככל הניתן לזמן שהיא קרתה כי כך יכול להיות קל יותר להוכיח שאכן הייתה רשלנות ולקבל עבורה את הפיצוי ההולם המגיע לנו לפי חוק. לא צריך לחשוש לתבוע את הצוות הרפואי כי אם הוא עושה טעות הוא צריך לשלם על כך.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן