רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (5)

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית – איך להתמודד איתם?

כאשר קורים לנו דברים לא צפויים וקשים בחיים אנחנו יכולים להרגיש חוסר אונים ומצוקה גדולים מאוד.

את חוסר האונים שלנו עלינו לתעל למציאת כוחות מחודשים על מנת שנוכל לתמוך באנשים שאנחנו אוהבים. אחד המקרים הכי קשים שיכולים לקרות בחיים שלנו הוא מצב בו בעת הלידה של התינוק שלנו יש סיבוכים בעקבות רשלנות רפואית והתינוק שלנו סובל כתוצאה מכך מנכות.

השאלה היא איך הכי טוב להתמודד עם הרשלנות מבחינה משפטית? מבחינה משפטית כאשר מתרחשת רשלנות רפואית אנחנו רשאים לתבוע בתביעה אזרחית את בית החולים ואת הצוות הרפואי שביצע את הרשלנות ולקבל דרך בית המשפט והפסקה שלו פיצוי כספי.

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית דורשים השלמה עם מציאות קשה ובירור עם גורמים רפואיים האם אכן הייתה רשלנות או לא.

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית – מה המשמעות המשפטית של הסיבוכים?

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית הם בעלי משמעות משפטית נרחבת. בשביל שנוכל להוכיח את קיום הרשלנות אנחנו צריכים להסתמך על חוות דעת של מומחים רפואיים אחרים שלפי חוות דעתם המקצועית הצוות הרפואי שטיפל בנו נהג ברשלנות.

לא תמיד קל להוכיח רשלנות רפואית ולפעמים עם כל הצער של תוצאות הסיבוך בלידה לא נוכל להוכיח באופן מובהק שאכן הייתה רשלנות. בשביל שנוכל לנצח בבית המשפט אנחנו צריכים לאסוף את כל החומר הרפואי שיש לנו ואנחנו צריכים גם לשכור עורך דין רשלנות רפואית מומחה שידע להציג את הטיעון שלנו בפני בית המשפט.

ההחלטה לתבוע את הצוות הרפואי יכולה להיות מלווה בלבטים רבים וחשש. בסופו של דבר ההחלטה לתבוע היא הזכות שלנו והיא יכולה לאפשר חיים טובים בהרבה לתינוק שלנו.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן