רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
רשלנות רפואית (2)

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית – איזה סיבוכים?

כאשר נולד לנו תינוק אנחנו מתפללים שהלידה תעבור בשלום ללא סיבוכים מיותרים. סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית נפוצים יותר ממה שהיינו רוצים לחשוב והם יכולים להיות מגוונים מאוד.

מקרים של רשלנות רפואית יכולים לגרום לכך שבזמן הלידה יגרם נזק לתינוק ולא יגיע לו מספיק חמצן למוח. כאשר לא מגיע מספיק חמצן למוח של התינוק הרך אז יכולים להיגרם לנו נכויות שונות כמו מחלת שיתוק מוחין, כמו נכויות שונות בגפיים, מוגבלות שכלית או מצבים קשים אחרים של עיוורון או חירשות.

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית – מה המשמעות של הסיבוכים?

סיבוכים בלידה עקב רשלנות רפואית יכולים להיות בעלי משמעות משנת חיים לנו ולתינוק שלנו קודם כל. המשמעות של סיבוכים שונים בעת הלידה יכולה להיות נכות לכל החיים שתיגרם לתינוק. נכות זו יכולה לשנות את כל מסלול החיים של התינוק שלנו ולהפוך את החיים שלנו למלאי אתגרים וקשים יותר מבחינה פיזית ורגשית. במקרה בו אנחנו מאמינים שניתן היה למנוע את הסיבוכים בלידה על ידי מתן טיפול רפואי טוב יותר אנחנו לא צריכים לעמוד בשקט אלא לבחור לתבוע את הצוות הרפואי שטיפל בנו ובתינוק שלנו ברשלנות שגרמה לו לנכות.

תביעת רשלנות רפואית יכולה לאפשר לנו לקבל פיצוי כספי במסגרת הסכם פשרה שנסגור עם הצוות הרפואי וכך יהיה לנו קל יותר לממן את העלות הגבוה של הטיפולים להם התינוק שלנו זקוק. תביעת רשלנות רפואית איננה כמו נקמה או פגיעה בצוות הרפואי ולכל רופא מטפל יש ביטוח נגד תביעות וביטוח אחריות מקצועית שממן לו את התשלום לפיצוי של תביעות ולכן לא צריך להרגיש כאילו אנחנו הורסים לרופא "את החיים" או את ה"קריירה" אלא לעשות מה שנכון לנו כמשפחה והורים.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן