רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
dance-club-P6UNY7T

סלקציה במועדונים – נחסם בכניסה לחלונות הגבוהים

תביעה הוגשה לבית המשפט השלום בתל אביב לאחר שלטענת הצעיר נחסמה דרכו בכניסה למועדון כי שמו אינו מופיעה ברשימת המוזמנים. על פי כתב התביעה ת"א 23258-09-09 לוי נ' לופט, טען הצעיר כי ביום 5/9/09 סמוך לשעה 1:30 בלילה במסגרת בילוי עם חברים הגיע הצעיר לבלות במועדון החלונות הגבוהים ובעוד שחברו נכנס למועדון מנעה הסלקטורית את כניסתו בטוענה כי אינו מופיע ברשימת המוזמנים. ביום 12/9/09 הגיע התובע בפעם השנייה למועדון בסביבות 01:30 לערך, יחד עם חבריו. אך שוב, כניסתו של הצעיר נחסמה על ידי הסלקטורית בטענה כי אין בידיו הזמנה. דקות ספורות לאחר מכן הגיע חברו של הצעיר ונעמד ליד הסלקטורית אשר הותירה את כניסתו מבלי שהוא נדרש להציג הזמנה. התובע טוען, כי כניסתו למועדון נמנעה בשל גוון עורו השחום.

נציגי המועדון טענו כי במועדון מבלה אוכלוסייה מגוונת. המארחת – הסלקטורית קיבלה הנחיות שלא לבצע אפליה. והמועדון לא יודע על קיומה של אפליה כלשהי.

השופטת אביגיל כהן קיבלה את מרבית התביעה לאחר ששוכנעה כי נמנעה כניסתו של הצעיר למועדון בטוענה כי אינו מחזיק הזמנה למועדון בזמן שחברו הבהיר נכנס למועדון ללא הזמנה וללא כל קושי.

השופטת האמינה לגרסת הצעיר לפיה הסלקטורית התעלמה ממנו בכניסה למועדון ורק לאחר שהתעקש לקבל את תגובתה להתעלמות שאלה את הצעיר אם הוא מחזיק בידיו הזמנה למועדון שכן זה ערב למוזמנים בלבד. והכל תוך שהיא מתירה כניסתם של צעירים בהירי עור אחרים שלא היה בידיהם הזמנה כלשהיא למועדון. כדי להוכיח צילם עד את מהלך ההתרחשות ומהאמור עולה בוודאות כי נמנעה כניסתו של הצעיר בזמן שצעירים אחרים בעלי גוון עור בהיר נכנסו לא קושי.

בפסק הדין נפסקו לתובע פיצויים ע"ס 80 אלף ₪.

משרד עורכי הדין סגל & בן ניסים משלב ניסיון של כ 15 שנים בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין שונות, סלקציה במועדונים, אלפי לקוחות מרוצים ומעל 95% הצלחה בניהול תביעות.

לשיחת יעוץ אישית עם עורך דין ללא עלות חייג/י 050-4388258

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן