רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
hand holding a stethoscope.

נזק מוחי ילדים – נזק הנגרם בזמן הלידה

כאשר נולד לנו תינוק אכפת לנו רק שהוא יהיה בריא. למרבה הצער יש תינוקות שבמהלך הלידה או ההיריון נגרם להם נזק והם סובלים מנזק מוחי. יש להבדיל מנזק מוחי הנגרם לאחר הלידה ונזק מוחי שהוא מולד והוא תוצאה של גנטיקה או מחלה. נזק מוחי ילדים שנגרם בזמן הלידה יכול להיות בהחלט בגלל רשלנות רפואית של הצוות המטפל ויש להתייחס אליו בחומרה. כאשר נגרם נזק רפואי או נזק מוחי לתינוק שלנו רוב הסיכויים שגם כילד נזק זה יישאר ולא יהיה ניתן לרפא אותו. המוח הוא אחד האיברים עליהם הכי פחות ידוע בעולם הרפואה וכאשר מישהו סובל מנזק מוחי לא ניתן לתקן זאת ברוב המקרים אלא רק לשפר את התפקוד והמצב אך לא ניתן להגיע להחלמה מלאה.

נזק מוחי ילדים – איך מתמודדים עם זה?

נזק מוחי ילדים יכול להיות סיפור קשה מאוד. בשביל להתמודד עם נזק מוחי של ילדים יש לקחת אותם למגוון רחב מאוד של טיפולים רפואיים כמו ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, טיפול פסיכולוגי ועוד… . כאשר יש פגיעה במוח חלקים אחרים בגוף יכולים גם לא לתפקד כי החלק במוח שאחראי עליהם ניזוק. כך למשל בפגיעה מוחית בחלק שאחראי על הדיבור זה יכול לגרום לחוסר יכולת של הילד לדבר. פגיעה מוחית בחלק שאחראי על הליכה או הגפיים תוכל לגרום לשיתוק אצל הילד או שיתוק חלקי.

אם אנחנו חושדים שהנזק לילד שלנו נגרם כתוצאה מטיפול רפואי לא תקין או רשלני עלינו להתייעץ עם עורך דין מומחה ולשקול בחיוב להגיע תביעת רשלנות רפואית כנגד הצוות המטפל. תביעה זו תוכל לסייע לנו לממן את הטיפולים היקרים להם הילד שלנו זקוק.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן