רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין רשלנות רפואית

נזק מוחי ילדים – ממה הוא יכול להיגרם?

הילדים שלנו הם הדבר הכי חשוב בחיים שלנו. כאשר נגרם נזק פיזי או רפואי לילדים שלנו הכאב שלנו ושלהם הוא גדול ובלתי ניתן לתיאור.

אחד הנזקים הכי חמורים שיכולים לקרות לילדים או לתינוקות הוא נזק מוחי. נזק מוחי יכול להיגרם בגלל מחלות כמו דלקת קרום המוח או סרטן וגם בגלל פציעות שונות כמו נפילה או על הראש או מכה חזקה שהראש מקבל מחפץ כהה.

נזק מוחי ילדים יכול להיגרם מהרבה סיבות והוא יכול לגרום בסופו של דבר לנזק חמור כמו נכות פיזית או שיתוק או בעיות קוגניטיביות שונות כמו פיגור או בעיות שקשורות לשמיעה או לדיבור.

נזק מוחי ילדים – נזק שנגרם בעת הלידה

נזק מוחי ילדים יכול להיגרם כאמור בכלל מגוון רחב מאוד של סיבות, אצל רוב הילדים הנזק נגרם בעת הלידה בגלל סיבוכים שלה.

תינוקות רבים חווים נזק בלידה בגלל רשלנות רפואית או בגלל בעיות אחרות כמו למשל חוסר אספקה של חמצן למוח בגלל כריכה של חבל הטבור סביב הצוואר.

נזק מוחי חמור יכול לגרום להרבה בעיות כמו שיתוק מוחין או נכויות שונות. הנזק חמור מאוד והוא יכול לגרום לאיכות החיים שלהם להיות מאוד לא טובה ומלאה בסבל ובהתמודדויות קשות מאוד מבחינה פיזית, רגשית וחברתית.

ישנם מקרים בהם הנזק המוחי שנגרם לילדים היה יכול להימנע והוא נגרם אך ורק בגלל רשלנות רפואית של הצוות הרפואי.

במקרה של רשלנות רפואית יש לנו זכות לתבוע את הצוות הרפואי לשם קבלת פיצוי כספי. הפיצוי הכספי יוכל לאפשר לנו לתת לילדים שלנו את כל הטיפולים הרפואיים שהם צריכים ויכולים לאפשר להם ליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן