רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
נזק מוחי ילדים

נזק מוחי ילדים – מה ההשפעות שלו?

נזק מוחי זה צמד מילים שכל הורה חושש ממנו. כאשר לילדים שלנו יש נזק מוחי ההתמודדות שלנו ושלהם היא לא פשוטה ואנחנו צריכים ללמוד איך אפשר לטפל בהם הכי טוב.

נזק מוחי יכול להיות טראומה גדולה מאוד והוא יכול לפגוע באיכות החיים של הילדים שלנו. נזק מוחי יכול להיגרם בגלל מגוון סיבות כולל מחלות וכולל רשלנות רפואית בלידה.

לא משנה מה הסיבה לנזק התוצאות שלו יכולות להיות קשות מאוד ולהסתכם בנכות של הילד או בנכות מנטלית שלו כדוגמת פיגור או בעיות זיכרון. הנזק עצמו יכול להיות מאוד קשה ולהשפיע לרעה על איכות החיים של הילד כך שהיא תהיה פחות טובה והוא יסבול מחסך במהלך החיים שלו.

נזק מוחי ילדים – מה יכול לגרום לנזק מוחי בלידה?

נזק מוחי ילדים נגרם פעמים רבות בעת הלידה של התינוק בשל רשלנות רפואית של הצוות הרפואי. הנזק שנגרם בלידה יכול להיות כתוצאה ממצב בו הרופא מפיל בטעות את התינוק בזמן הלידה או בגלל שחבל הטבור נכרך סביב הצוואר של התינוק ולא מגיע מספיק חמצן למוח שלו.

מצבים אלו יכולים להיות מאוד קשים ולא נעימים בלשון המעטה. במצב בו נגרם נזק מוחי לתינוק ניתן לראות זאת באופן מידי לאחר הלידה או בזמן הלידה עצמה. לעיתים תתברר מידת הנזק רק לאחר מספר חודשים או שנים לפי ההתפתחות של התינוק.

מצב עניינים זה לא צריך לקרות והוא לא תקין. במקרה של חשד לרשלנות רפואית בלידה על הורי התינוק לבחור האם הם רוצים לתבוע את הצוות הרפואי או לא.

תביעה מסוג זה היא איננה נקמה אלא משהו שיכול לאפשר להורים באמצעות פיצוי כספי להעניק את הטיפול הטוב ביותר לתינוק שלהם שסובל כתוצאה מהרשלנות מנכויות שונות.

עוד מאמרים

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן