רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
תאונות תלמידים

נזקי גוף תאונות תלמידים ותביעת נזיקין

להורים יש הרבה מאוד פחדים ואתגרים שהם צריכים להתמודד איתם. אחד הפחדים הכי עמוקים של כל הורה הוא לקבל טלפון שמודיע לו שבזמן יום הלימודים בבית הספר הילד שלו היה מעורב בתאונה ונפצע. תאונות תלמידים יכולות להיות בדרגות חומרה משתנות והן יכולות להסתכם בפגיעות קשות מאוד או קלות יחסית של הילדים. נזקי גוף תאונות תלמידים יכולים להיות נזקים בגינם הילדים והוריהם זכאים לקבל פיצוי כספי מהמוסד החינוכי או אנשי הצוות שהיו אחראים על הילד בזמן התאונה. ילדים הינם קטינים בעיני החוק ומשום כך אין להם אחריות חוקית או משפטית על תאונות שקורות להם וזהו המבוגר שאחראי על הביטחון וההגנה שלהם לפי חוק.

נזקי גוף תאונות תלמידים ותביעת נזיקין מהמוסד לביטוח לאומי

נזקי גוף תאונות תלמידים יכולים להיות נזקים חמורים מאוד שיבואו לידי ביטוי בנכויות ומוגבלויות שונות כמו ריתוק לכיסא גלגלים, נכות נפשית כתוצאה מחרדה או נכות קוגניטיבית כתוצאה מפגיעת ראש. כאשר הילדים שלנו  נפגעו בתאונה במהלך יום הלימודים או מסגרת לימודים (פורמלית או לא פורמלית) ונגרם להם נזק שאיננו הפיך אנחנו יכולים לתבוע הכרה באחוזי הנכות שלהם מהמדינה דרך הגשת תביעת נכות במוסד לביטוח לאומי. הגשת תביעת נכות בעזרת עורך דין מומחה לתביעות נזקין תוכל להגביר את הסיכויים שהמדינה תכיר בנכות של הילדים שלנו ותשפה אותם בקצבת נכות חודשית ועוד הקלות המגיעות לאנשים בעלי מוגבלות שהוכרו ככאלה על ידי המדינה לפי חוק.

נזקי גוף תאונות תלמידים ותביעת נזיקין ממשרד החינוך

נזקי גוף תאונות תלמידים יכולים לאפשר לנו לתבוע ממגוון גורמים שונים פיצוי עבור הסבל והנזק שנגרם לילדים שלנו ולנו. אחד הגופים שאותם ניתן לתבוע במידה והתאונה של הילדים שלנו קרתה במסגרת בית ספרית הוא משרד החינוך. כאשר הילדים שלנו לומדים בבית ספר של משרד החינוך משרד החינוך והמדינה הם למעשה האחראים לשלום הילדים במהלך יום הלימודים. תביעה מסוג זה יכולה להיות ישירות מול משרד החינוך והיא יכולה גם להיות נגד בית הספר בו הילד לומד.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן