רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
עורך דין תאונות תלמידים

נזקי גוף תאונות עבודה ותביעת נזקין נגד המעסיק

תאונות עבודה הן אחד הדברים שכל עובד חושש ממנו. כאשר אנחנו היינו מעורבים בתאונת עבודה ונפצענו חשוב שנדע מהם הזכויות שמגיעות לו מבחינה משפטית מול המעסיק שלנו, מול חברת הביטוח שלנו וגם מול המוסד לביטוח לאומי. כל עובד רשאי לתבוע את המעסיק שלו במסגרת של נזקי גוף תאונות עבודה שנגרמו לו במהלך העבודה או במקום העבודה. למעשה ניתן להגיש תביעות נזקין בגין תאונות עבודה עם התאונה התרחשה בדרך למקום העבודה או בדרך חזרה ממקום העבודה.

נזקי גוף תאונות עבודה ותביעת פיצוי מהביטוח

נזקי גוף תאונות עבודה יכולים להיות נזקים בלתי הפיכים שיכולים להסתכם בנכויות שונות או איבוד תפקודים שונים. התוצאות של תאונות עבודה יכולות להיות פעמים רבות כאבי גב חזקים מאוד, כאבים בגפיים, נזק לראש ולתפקוד המוח וגם נזקים משניים כמו חרדה או לחץ ואי יכולת לחזור לתפקיד שבמהלכו קרתה לנו התאונה. לאחר שהיינו מעורבים בתאונת עבודה אנחנו יכולים לתבוע פיצוי מהביטוח האישי שלנו. תביעת הפיצוי יכולה להיות מביטוח הבריאות שלנו או מביטוח אובדן כושר העבודה שהיה לנו. במקרה שבו נחליט לתבוע את הביטוח נצטרך להוכיח שאיבדנו את כושר העבודה שלנו כתוצאה מהתאונה. עורך דין מקצועי יוכל לסייע לנו בכך.

נזקי גוף תאונות עבודה ותביעת פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי

נזקי גוף תאונות עבודה יכולים לגרום לשינוי דרמטי בחיים שלנו שבעקבותיו לא נוכל לחזור לעבודה שלנו או להשתכר לבד. במקרה בו תאונת העבודה שלנו גרמה לנו לנכות כלשהיא או למקרה של ירידה בתפקודים השונים שלנו (תפקוד פיזי, תפקוד קוגניטיבי או תפקוד נפשי), אנחנו יכולים לתבוע מהמוסד לביטוח לאומי פיצוי. תביעת הפיצוי יכולה לאפשר לנו לממן את ההוצאות השוטפות שלנו או את ההוצאות הרפואיות שיש לנו. עורך דין מומחה יוכל לסייע לנו לארגן את התביעה שלנו מביטוח לאומי והוא יוכל להגביר את הסיכויים שנזכה בה לאחוזי נכות או לאחוזי אובדן כושר עבודה גבוהים. ככל שאחוז אי הכשירות שלנו לעבוד יהיה גבוה יותר כך נהיה זכאים לקבל קצבה חודשית גבוה יותר.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן