רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Young frustrated woman by the car after an accident and a mature man running towards her.

נזקי גוף תאונות דרכים ותביעת נזקין

נזק שנגרם לרכוש שלנו תמיד יכול להיות נזק בר תיקון. כאשר נגרם לנו כתוצאה מתאונה או מרשלנות רפואית נזק גופני הקושי להשתקם ולתקן אותו יכול להיות גדול. נזקי גוף תאונות דרכים יכולים להיות נזקים חמורים מאוד שבאים לידי ביטוי בנכות, בירידה ביכולת התפקוד הגופנית שלנו וגם באובדן כושר עבודה. במקרה בו היינו מעורבים בתאונת דרכים ונגרם לנו נזק חמור כדאי לנו מאוד לשקול לתבוע תביעת נזקין את הנהג השני שהיה מעורב בתאונה, את הביטוח שלנו ואת המוסד לביטוח לאומי לשם קבלת פיצויים כספיים שיאפשרו לנו להמשיך ולחיות בכבוד.

נזקי גוף תאונות דרכים – איך עורך דין יוכל לסייע לנו?

נזקי גוף תאונות דרכים יכולים להיות נזקים של שבירת גפיים וגם נזקים בהם נגרם לנו שיתוק או נזק מוחי כתוצאה מהתאונה. גם נזקים שכוללים נכות נפשית כתוצאה מהתאונה (חרדה מוגברת, פוסט טראומה) יכולים להיות נזקים שבגינם ניתן לתבוע פיצוי כספי. עורך דין מומחה לתביעות נזקין ורשלנות ידע לייעץ לנו איך להכין את כתב התביעה שלנו. עורך הדין ידע לומר לנו האם יש לנו עילה לתבוע את הביטוח שלנו או הנהג השני שהיה מעורב בתאונה. חשוב להדגיש שלרוב לא תובעים את הנהג השני באופן אישי אלא את פוליסת הביטוח שלו. לפי חוקי המדינה כל נהג חייב בביטוח חובה – בדיוק בשביל מקרים בהם הוא חס וחלילה מעורב בתאונה ונדרש לשלם פיצוי כספי.

נזקי גוף תאונות דרכים – את מי ניתן לתבוע לשם קבלת פיצוי?

נזקי גוף תאונות דרכים יכולים להיות נזקים שנסחוב אתנו במשך שנים רבות בדמות כאב או ירידה ביכולת התפקוד שלנו בעבודה או בחיים הפרטיים. כך למשל כאשר נפגע לנו הגב כתוצאה מתאונה אז הנזק יכול להיות בכאבי גב כרוניים או בשיתוק כללי. כאשר נגרם לנו נזק חשוב שנעשה סדר ונאזור כוחות על מנת לתבוע את הפיצוי שמגיע לנו. אחד הגורמים שהכי מתאים לתבוע מהם פיצוי הוא המוסד לביטוח לאומי. כאשר אנחנו משלמים מדי חודש לביטוח לאומי אנחנו עושים זאת בידיעה שאם נהיה מעורבים בתאונה ונסבול מנכות נוכל לקבל פיצוי הולם.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן