רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
11840875 - three friends with champagne in a bar or casino - only torsos to be seen

כניסתו של מגבניק בשירות סדיר נחסמה במועדון הטרמינל

תביעה הוגשה לביהמ"ש השלום בחיפה על ידי צעיר (מגבניק בשירות סדיר) לאחר שלטענתו עוכבה כניסתו במועדון הטרמינל בזמן שאפשרו לאחרים להיכנס. על פי כתב תביעה א  01248204 יצחק נ' בנימין ואחר', ביום 11.6.04 סמוך לחצות הגיע יחד עם חברתו ושלושת חברים נוספים לבילוי במועדון הטרמינל אך אחד הבודקים הביטחוניים חסם כניסתו של התובע וחברו, תוך שהוא מאפשר מעבר למועדון של כל שעמדו מאחוריהם בתור. כעבור זמן נוסף של המתנה, שהבין הצעיר כי הבודק מתחמק במכוון מלהכניס אותם למועדון, פנו הצעיר וחברו לכניסה הנוספת, אולם גם שם נמנעה כניסתם בעוד שכל אלה שעמדו מאחוריהם המשיכו להיכנס.

הבודק שעמד בעמדת הכניסה הודיע לצעיר וחברו, כי מנהל המועדון הורה לו שלא לאפשר להם להיכנס למועדון כי "הם לא נראים לו". על כן, נאלץ הצעיר לעזוב את במפח נפש את המקום.

נציגי המועדון טענו כי מדובר במועדון חברים שהכניסה אליו היא על בסיס רשימות מוזמנים בלבד, וכוללת חברים מגוון הגוונים, וכי הבדיקה בכניסה למועדון נועדה לאמת כי המבקש להיכנס למועדון אכן מופיע ברשימת החברים הנ"ל.

השופטת כ. ג'דעון קיבלה את התביעה. לדבריה העדיפה את עדות התובע והעדים אשר הותירו רושם מהימן על עדות המועדון אשר אינה הצליח להוכיח את נוהלי הכניסה ושיטת ההצטרפות לרשימת המוזמנים.

השופטת בבואה להכריעה התייחסה לעדות התביעה כי בעוד שכניסתו של הצעיר וחברו שחומי העור נחסמה בפתח המועדון ללא כל הצדקה, כניסתם של צעירים רבים בעלי גוון עור בהיר הותרה ובמקרה זה נטל ההוכחה עובר להיות מוטל על כתפי המועדון שצריכים להוכיח כי לא התקיימה שום אפליה בהתנהגותם, וכי אכן אופן הותרת הכניסה נעשה על ידי רשימות בלבד. מה שלא הוכח למעשה בפועל על ידי המועדון.

על כן, התביעה התקבלה  והנתבעים חייבו לשלם לתובע, פיצוי בסך של 50,000 ₪ בצירוף הפרשי הצמדה וריבית כחוק.

משרד עורכי הדין סגל & בן ניסים משלב ניסיון של כ 15 שנים בייצוג נפגעים בתביעות נזיקין שונות, אלפי לקוחות מרוצים ומעל 95% הצלחה בניהול תביעות.

לשיחת יעוץ אישית עם עורך דין ללא עלות חייג/י 050-4388258

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן