רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
Parent and pupil go to school

חוק ביטוח תאונות אישיות – ותביעת פיצוי בגין תאונה

תאונות מטבע הדברים הן אירוע שלא ניתן לצפות אותו מראש. במקרה ובו היינו מעורבים בתאונה אישית כמו תאונה עבודה עלינו להיות מודעים לזכויות שיש לנו. במקרה שהיינו מעורבים בתאונת עבודה אנחנו רשאים מבחינה חוקית לתבוע את הביטוח שלנו או את הביטוח של מקום העבודה שלנו בגין פיצוי כספיץ חוק ביטוח תאונות אישיות נועד לאפשר לנו לתבוע פיצוי בגין תאונות אישיות בכלל ותאונות עבודה באופן ספציפי שהיינו מעורבים בהן. אם אנחנו מעוניינים להגיש תביעה עורך דין תאונות אישיות או עורך דין נזקין יוכלו לסייע לנו בכך.

חוק ביטוח תאונות אישיות – ותביעת פיצוי בגין תאונת תלמידים בבית ספר

חוק ביטוח תאונות אישיות נועד לאפשר גם להורים לתלמידי בית ספר לתבוע פיצוי כספי מהביטוח במקרה ובו הילדים שלו היו מעורבים בתאונה אישית במהלך הלימודים שלהם בבית הספר או בפעילות כלשהי בבית הספר. תביעת הפיצוי יכולה להתנהל מול מגוון גורמים כולל בית הספר, משרד החינוך, צוות ההוראה וגם הביטוח האישי שיש לילדים שלנו. בשביל שנוכל לנצח בהגשת התביעה שלנו אנחנו חייבים שיהיה לנו תיעוד מקיף ומלא של כל פרטי התאונה כולל עדויות של מי שהיה נוכח בשטח בזמן התאונה וכולל מסמכים בעלי תוקף רפואי רשמי.

חוק ביטוח תאונות אישיות – ותביעת פיצוי בגין תאונה תלמידים בגן ילדים

חוק ביטוח תאונות אישיות יכול להבטיח גם שבמידה ובה הילדים שלנו היו מעורבים חס וחלילה בתאונה בגן הילדים בו הם לומדים שנהיה זכאים לקבל פיצוי כספי לשם מימון ההוצאות הרפואיות. תאונות בגני ילדים הן דבר שיש למנוע בכל מחיר, אך כאשר הן קורות עלינו להיות חזקים ולאסוף כמה שיותר עדויות, מסמכים וראיות שיתמכו בהגשת התביעה שלנו לפיצוי מהביטוח הפרטי של הילדים שלנו ומהביטוח של המוסד החינוכי בו קרתה התאונה. במקרה שהתאונה קרתה בגן עירייה אנחנו רשאים לתבוע גם את העירייה או המועצה המקומית וגם את משרד החינוך. ברוב המקרים ניתן לתבוע פיצוי כספי גם מהמוסד לביטוח לאומי בגין אחוזי נכות שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן