רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
at dentist

הסדר לטיפולי שיניים

הסדר לטיפולי שיניים לתלמידים שנפגעו בתאונה.

משרד החינוך  האריך בשנה נוספת את ההתקשרות עם חברת "כלל בריאות" אשר תיתן טיפולי שיניים חינם לתלמידים שנפגעו בשיניהם בתאונה.

הטיפולים ניתנים מטעם משרד החינוך כהטבה בלבד אשר מוגבלת בהיקפה,ואינה מעוגנת בחובה

חוקית כלשהי ואין המדובר בפיצוי במסגרת כיסוי ביטוחי כלשהו.

  1. טיפולים במסגרת ההסדר יינתנו לתלמידי מוסדות החינוך שחל עליהם חוק הפיקוח על בתי"ס (תשנ"ט  1969), מגילאי טרום חובה ועד על יסודי (כולל יג'-יד') או עד הגיעם לגיל 18 – המאוחר מביניהם. כולל תלמידי מוסדות החינוך המוכר שאינו רשמי.
  2. הסדר זה יחול  כל עוד ההסכם בין משרד החינוך ובין חברת "כלל בריאות" הינו בתוקף.
  3. הטיפולים יינתנו לתלמידים שנפגעו בשיניהם בעקבות תאונה בלבד (לא כולל תאונות דרכים ופעולות איבה), בגין תאונות המתרחשות 24 שעות ביממה בכל זמן ובכל מקום בין אם לתאונה יש קשר למוסד החינוכי שבו לומד התלמיד ובין אם לא.
  4. המשך טיפול –תלמיד שנפגע בשיניו בעבר ונדרש להמשך טיפול, זכאי לקבלת המשך טיפול בשיניים שנפגעו, עד הגיעו לגיל 18 או כל עוד הינו תלמיד כאמור. רצוי מאד להצטייד בתיק הרפואי מהרופא שטיפל בתלמיד (רופא מההסדר עם חברת שורש או רופא פרטי).

בכל מקרה יש לפנות למוקד "כלל בריאות" בלבד, אשר יפנה את התלמיד למרפאה הקרובה למקום מגוריו. מובהר בזאת כי לא יאושרו החזרי הוצאות בגין טיפולים שבוצעו במרפאות פרטיות.

המוקד פועל 24 שעות ביממה כל ימות השנה כולל שבתות וחגים

מס' הטלפון במוקד הינו: 1-800-44-33-44

שעות פעילות המרפאות:

בימים א'-ה' בין השעות:         08:00-20:00

בימי ו' וערבי חג בין השעות:    08:00-13:00

על התלמיד להגיע בליווי מבוגר (הורה/אפוטרופוס)

בנוסף לנ"ל ובלי קשר לנ"ל:

  1. "תאונות אישיות" על פי סעיף 6 (ד1) לחוק לימוד חובה , רשות מקומית חייבת לבטח את תלמידיה בביטוח תאונות אישיות. התשלום עבור ביטוח זה נגבה מן ההורים במסגרת תשלומי הורים. ביטוח זה מכסה נכות זמנית,נכות קבועה או חלילה מוות.לקבלת תנאי הפוליסה וטפסי תביעה יש לפנות לבית הספר או למחלקת החינוך ברשות המקומית שבתחומה נמצא המוסד החינוכי בו למד התלמיד בזמן הפגיעה.
  2. כיסוי חבות(צד ג') הקרן הפנימית לביטוחי הממשלה בהנהלת "ענבל", חב' לביטוח בע"מ מכסה את חבותו החוקית של משרד החינוך ועובדיו , בגין תביעות המוגשות על ידי תלמידי מוסדות החינוך ועל ידי צדדים שלישיים אחרים במקרים מיוחדים.
  3. באירועים בהם נגרם נזק לתלמיד בשל הפרת חובה חוקית של משרד החינוך ועובדיו בלבד. ניתן לפנות לחברת "ענבל" בדרישה לפיצוי בגין הנזק נטען. לכתובת: רח' ערבה 3 קריית שדה התעופה ת.ד. 282 נתב"ג 70100.
לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן