רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין     רשלנות רפואית

073-783-3321

צרו קשר

בקרמן אדם 14

ראשל"צ 7534206

רועי סגל משרד עורכי דין
עורך דין    רשלנות רפואית

מאמרים חדשים
44953714 - young boy, kid getting on the schoolbus, ready to go to school

ביטוח תלמידים בתי הספר

כאשר אנחנו הולכים לעבודה אנחנו דואגים לכך שיהיה לנו ביטוח נגד תאונות וביטוח נגד אובדן כושר עבודה. בדיוק באותו האופן חשוב שנדאג שלילדים שלנו יהיה ביטוח נגד תאונות כאשר הם הולכים לבית הספר. ביטוח תלמידים בתי הספר יעניק לנו כהורים שקט נפשי כך שבמקרה שתקרה לילדים שלנו תאונה בבית הספר וכתוצאה מכך הם יזדקקו לתקופת החלמה או טיפול רפואי – כספי הפיצוי מהביטוח יסייעו לנו במימון היקר של הוצאות אלו כך שהילדים שלנו יזכו לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

למה חשוב לוודא שהילדים שלנו מבטוחים בבית הספר?

חשוב מאוד שנוודא שהילדים שלנו מבוטחים בבית הספר באופן מלא. אם לילדים שלנו יש בעיות בריאות מיוחדות כמו בעיות קשב וריכוז, אלרגיה לרכיב מזון מסוים, בעיה נוירולוגית, בעיה בגפיים או כל בעיה פיזית או רגשית אחרת עלינו לידע בכך את בית הספר. המטרה של חשיפת בית הספר לפרטי התיק הרפואי של הילדים שלנו היא כפולה: פרטים אלו יסייעו לצוות בית הספר לשמור יותר טוב על בטיחות ובריאות הילדים שלנו ובמקרה של תאונה בית הספר לא יוכל להסיר את האחריות שלו בה בטענה שהיא נגרמה כתוצאה מבעית בריאות קודמת של הילד אליה הוא לא היה מודע.

מה המשמעות של ביטוח תלמידים בבית ספר?

המשמעות של ביטוח תלמידים בתי הספר הוא שהילדים שלנו מכוסים מבחינת פוליסת הביטוח במקרה של תאונה שקורית להם חס וחלילה בבית הספר, בדרך לבית הספר או בדרך חזרה מבית הספר. כאשר הילדים שלנו יוצאים לטיול עם בית הספר מחוץ לגבולות בית הספר עצמו (אפילו למתנ"ס שנמצא מעבר לרחוב) יש לעשות לכך ביטוח חריג שיכסה את האירוע. בעקרון כאשר אנחנו כהורים שולחים לילדים שלנו אישור לצאת מחוץ לגבולות בית הספר בטיול או באירוע בית ספרי מיוחד אנחנו למעשה מאשרים שבית הספר רשאי לקחת עליהם אחריות ושיידענו את בית הספר בכל פרט שחשוב בשביל לשמור על בטיחות ובריאות הילדים שלנו בשטח. מבחינה משפטית לאישור זה חשיבות רבה וחשוב להיות גלויים במאה אחוז עם בית הספר. אם לא נהיה גלויים לחלוטין עם בית הספר לא נוכל אחר כך לבוא אליו בטענות או לתבוע אותו אם אכן תתרחש תאונה.

לחישוב מיידי של גובה הפיצוי שמגיע לך, או ליעוץ אישי מעו"ד רועי סגל.

טלפון: 073-783-3321      דוא"ל: roysegal.adv@gmail.com

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן